Pakkumine on lõppenud

Võida Club Paf reis Hispaaniasse


Lenda Club Pafiga Hispaaniasse

Club Paf viib 40 liiget Barcelonasse puhkama. Nende hulgas, kes lendavad Kataloonia kauneid randu nautima ja mägedesse WRC rallile kaasa elama, võite olla ka sina ja su kaaslane. Selleks, et võita puhkus-ja meelelahutusreis kahele, tee Pafis vähemalt 20€ panus mootorispordile.Reisist lähemalt

Reis Hispaaniasse toimub oktoobrikuus koos ligikaudu 40 Club Paf liikmega. Plaanis on veeta kaks päeva pealinnas Barcelonas ning kaks päeva Salous.

Reisil on sul võimalik nautida Kataloonia kauneid randu, einestada tapas-õhtusöögil, külastada veinimõisa, saada osa põnevast ranna meelelahutusprogrammist ja elada mägedes toimuvale WRC rallile kaasa. Ralli ajal võõrustab sind muuseas maailmameister ja Eesti Autospordiliidu president Ari Vatanen ning tema poeg, keda parasjagu Paf rallisõidus toetab.

Kuidas osaleda reisi loosis?

  • Kliki SIIA
  • Registreeri end kampaanias osalejaks
  • Tee vähemalt 20€ panus mootorispordile (ralli või F1)
  • Osaled automaatselt kaheinimese reisi loosis

Millistele võistlustele panustada?

Loosis osalemiseks tee oma panus mootorispordi võistlusele, mis toimub ajavahemikul 18.08.-13.09.2015:

  • 20.-23.08 - WRC Saksamaal
  • 21.-23.08 - Vormel 1 Belgia Grand Prix
  • 4.-6.09- Vormel 1 Itaalia Grand Prix
  • 10.-13.09 - WRC Austraalia etapp

Liitu Pafiga ja saa 100 tasuta spinni

Kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, saad selle alloleva lingi kaudu luua. Nii ootab sind tervitusboonus, milleks on 100 tasuta spinni Microgaming'u slotimängus Rabbit in the Hat. Lisaks saad kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks kasuta sissemaksel boonuskoodi BONUS100.

OSALE LOOSIS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...