Pakkumine on lõppenud

Conor vs. Cowboy tasuta panus

Võta Conor vs. Cowboy tasuta panus!

Conor McGregor on valmis astuma poksiringi Donald Cerronega. McGregor on maailmas hetkel MMA-st rääkides tõenäoliselt kõige tuntum nimi. Selle UFC 246 matši puhul annab Unibet sulle 5€ tasuta panuse.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Tasuta panuse saamiseks pead tegema eelnevalt ise ühe vähemalt 10€ matšieelse panuse antud kohtumisele. Minimaalne koefitsient peab olema 1.4. Tasuta panus jõuab sellisel juhul sinu kontole kohe kui matš läbi on, ehk siis millalgi pühapäeva varahommikul.

Antud matšile panuste tegemiseks on variante mitmeid. Näiteks võid ennustada Donald Cerrone võidule, hetkel on selle koefitsient 3.6. Või siis saad soovi korral hoopis panustada selle, kui palju raunde kokku üldse tehakse. Samuti pakutakse sulle koefitsienti 9:1 sellele, et McGregor võidab kohtunike otsusega või siis 51:1, et üritus lõppeb viigiga. Ühesõnaga panustamise võimalusi antud matšile on palju.

Kui sul veel Unibetis kontot ei ole, siis praegu võiks selle loomiseks just hea aeg olla, kuna tasuta panus on tasuta panus.

Loo Unibeti konto siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...