Demolition Squad
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 4
Min panus : 0.40
Võiduliine : 40
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Demolition Squad - asu ühes õhkimismeeskonnaga õnne jahile

Demolition Squad on viie rulliku, nelja rea ja 40 võiduliiniga videoslot Net Entertainmenti mänguvalikust.

Mängust rohkem

Demolition Squad on viie rulliku, nelja rea ja 40 võiduliiniga videoslot Net Entertainmenti mänguvalikust. Sloti tegelasteks on õhkijad, kes plahvatavad ja lõhuvad sepavasaraga asju maatasa rikkudes sedasi su rahu, ent tuues hea õnne korral suurepäraseid võite. Nagu aimata võid, on selle videosloti heliefektide oktavid tavapärasest valjemad ja rajumad.

Vaata siit, kuidas videoslot käib

Sloti tavalisteks sümboliteks on mängukaardid, kõrgema väärtusega sümbolid on aga kõik õhkimisega seotud. Punasilmne robot on sloti kõige väärtuslikum sümbol, kollane kolmnurkohkumärk esindab hajussümbolit ning asendussümboliks on 'wild'- logo.

Demolition Squad mängu saad järele proovida näiteks Unibetis, Pafis ja Maria kasiinos. Kõigis nimetatud veebikasiinodes on võimalik mängu ajaviiteks mängida või siis soovi korral raha peale panustada.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 5
Mänguread: 4
Võiduliinid: 40
Panusevahemik: 0.40 - 200
Jackpot: 4000 münti
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Autoplay: Jah
Maksimaalne võit: 20 000 eurot
Kordaja: Ei
Asendussümbol: Jah
Hajussümbol: Jah
Mängija teoreetiline tasuvus: 97.1 %

Boonusmängud

Demolition Wild

Põhimängus muutuvad ükskõik kas horisontaalselt, vertikaalselt või diagonaalselt asendussümbolite vahele ilmunud sümbolid plahvatussümboliks ehk Demolition Wild-sümboliks. Need asendavad kõiki peale hajussümboleid. Kui asendussümbolid ilmuvad samale positsioonile teisel ja neljandal rullikul, muutuvad nii nendevahelised sümbolid kui ka kaks asendussümbolid Demolition Wild-iks. See muidugi tähendab suuri võite.

Tasuta keerutused

Saa pihta kolmele kollasele hoiatuskolmnurgale ja sind ootavad 10 tasuta keerutust. Kui saad neljale või viiele vastavale sümbolile pihta, on sinu kas 20 või koguni 50 priid spinni. Kõik selle mänguvooru võidud korrutatakse kolmega. Niisamuti on sul võimalik lisaks veel tasuta keerutusi võita, kui saad pihta kolmele või enamale hajussümbolile.

Kokkuvõte

Demolition Wild videosloti teeb omanäoliseks tõik, et selles on neli mängurida, tavapärase kolme asemel. Selle Demolion Wild sümbol on üsna hea, aga tuleb tõdeda, et see ilmub ekraanile pigem harva. Tasuta keerutused kordajaga on aga alati positiivne.

Küll aga on mängus võimalik suurelt võita, selle heli on meeldiv ja tore on ka see teatud manga-vibe, mida mäng edasi annab.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...