Pakkumine on lõppenud

Paf annab 25% (kuni 5 eurot) raha tagasi Desperados blackjacki mängijatele

Mängi Desperados Blackjacki ja saad 25% raha tagasi!

Sellel nädalal (kuni 11. oktoobri hilisõhtuni) annab Paf sulle Desperados Blackjacki mängimise eest 25% raha tagasi. Ja seda olenemata sellest, kas sa võidad või kaotad.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kõik mängijad, kes liituvad antud pakkumisega ja mängivad Desperados Blackjacki vähemalt 20€ eest saavad selle läbimängimise nõude täitmisel koheselt 5€ tagasi.

Keerulisi tingimusi ja nõudeid kampaaniaga ei kaasne. Oluline on vaid meelde jätta, et arvesse lähevad vaid pärisrahaga tehtud panused (boonusrahaga mängitud käed ja tasuta mängud arvesse ei lähe) ning kampaaniaga on vaja KINDLASTI eelnevalt ka liituda. Enne kampaaniaga liitumist mängitud käed arvesse ei lähe.

Pärast 20€ panustamist tagasi saadud viiel eurol läbimängimise nõue puudub. Tee sellega midaiganes sa tahad. Raha on tagasi võimalik saada selle kampaania raames vaid üks kord.

Liitu Pafiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...