Devil's Delight
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Devil's Delight - kurjuse naudingu kannul

Iga uus mäng Net Entertainmenti salves tähendab tavaliselt ainult head. Nii on see ka seekord, sest pilguheit kurjuse allmaailma on humoorikas ja põnev. Leiad videosloti Maria, Unibeti ja Pafi valikust.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Devil's Delight on viie rulliku, kolme mängurea ja 20-võiduliiniga Net Entertainmenti videoslot, mida iseloomustavad tasuta keerutused, laienevad asendussümbolid, boonusmäng ja patukeerutuste funktsioon. Mänguautomaat on üles seatud põrgulikult kuuma tausta peale, kus kurat ja tema käsilased vasakult-paremale rullikud okupeerivad.

Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võiduliinid: 20
Panusevahemik: €0.01 - €125.00
Jackpot: 4000x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Välja antud: 2014

Mängu madalama väärtusega sümboliteks on kolm Q, K ja A ning haudadega mängukaarti, luukere käsi keerutamas täringuid, tiibadega süda ning saba, 666-märk, nõiapotiga tegelane, pisike punane kuratliku kolmhargiga deemon, lilla deemon, samuti ulakas naisdeemon. Mängu asendussümboliks on kurat isiklikult, hajussümboliks on pentagram ning boonussümboliks hirmuäratav vikatimees.

Boonuslahendused

Laienev Kuradi asendussümbol

Tabades Kuradi-sümbolit teisel, kolmandal ja neljandal rullikul, laieneb selle mõju üle kogu rulliku luues sulle rohkelt võimalusi võidukombinatsioonide moodustamiseks.

Vikatimehe boonusmäng

Tabades Vikatimehe-sümbolit teisel, kolmandal ja neljandal rullikul, käivitub see humoorikas boonusmäng, kus sind viiakse kõrvaltänavasse. Seal ootavad sind ees mitmed värvikad tegeleased ja nimekiri erinevatest pattudest. Sinu ülesandeks on sobitada kokku vastav patt ka tegelane, et võita rahalisi auhindu. Iga mängukorraga täitub ka mänguvälja all olev hingemeeter ühe pügala võrra.

Tasuta keerutused

Tabades kolme või enamat viisnurga-sümbolit, käivitad tasuta spinnide vooru. Sulle antakse võimalikus valida üks sümbolitest, mis avalikustab tasuta keerutuste arvu ning kordaja järgnevaks vooruks. Tabades tasuta keerutuste vooru ajal veelkord kolme või enamat hajussümbolit, saad valida taaskord ühe sümboli, mis uuendab keerutuste arvu ja kordajat.

Patukeerutused

Kui sul õnnestub täitab mänguvälja all olev hingemeeter (kõik su ponnistused salvestatakse 48ks tunniks), kingitakse sulle täiendavalt 10 tasuta keerutust täiesti uutel rullikutel. Auhinnad arvutatakse sinu 48 tunni võitude keskmise järgi.

Kokkuvõte

Enamasti teenivad Net Entertainmenti mägud pigem positiivset tagasisidet. Nii ka see - piisavalt võigas teema, aga kena graafika ja animatsioonid, omanäoline mängukäik ja taustalugu ning paljud erilahendused teevad sellest ühe nendest mängudest, mida võiks tingimata järele proovida.

Mängi Devil's Delights slotil Tonybetis

€ 300 boonus.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...