Diamond Dogs
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Diamond Dogs - seiklus luksust armastavate koertega

Diamond Dogs on viie rulliku, 25 panuserea ja mitme mündiga videoslot Net Entertainmentilt. Seda iseloomustavad asendus-ja hajussümbolite võidud, tasuta keerutused ning punase vaiba pildistamise boonusmäng. Kokku on sul võimalik mängida ühest kuni 25 panusereaga korraga ühel kuni neljal panusetasemel. Saad seda slotti mängida kas ajaviiteks või panna soovi korral õnn pärisraha peale proovile meie operaatorite juures Maria kasiinos, Unibetis või Pafis.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Diamond Dogs sloti tutvustus

Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 5
Võiduliinid: 25
Boonusmäng: Jah
Panustusvahemik: 0.01 – 50.00
Tasuta keerutused: Jah
Progressiivne: Ei
Põhimängu jackpot: 10 000 münti
Autoplay: Jah
Mängija tasuvus: 96.5%

Diamon Dogs videosloti tegelaskujudeks on kuulsustest loomad, kellele kõigile meeldib väga luksuslik elustiil. Juba ainuüksi mängu võiduliinid ja rullikud on asetatud kuldraami sisse, milles tegevustik toimub. Kõik särab kullast ja vääriskividest, kaasaarvatud mängukaardi sümbolid, mis esindavad madalama väärtusega sümboleid. Kõrgema väärtusega sümbolid on üsna omapärased: näiteks lipsuga kaunistatud kont, teemantitega kaetud koerakauss, milles ootab isuäratav lihakäntsakas, VIP tulekustuti ning tagatipuks luksuslik koerakuut.

Kolmeks boonussümboliks on kenasti joonistatud koerad - üks on boonus, teine hajussümbol ja kolmas, raevukas krants esindab asendussümbolt. Need kolm karakterit ongi kuulsustest teemantkoerad, kelle ekraanile ilmumisel ootab sind ees boonusmäng.

Boonuslahendused

Kuulsuste boonusmäng

Selleks, et jõuda kuulsuste boonusmängu, on sul tarvis tabada aktiivse võiduliini vasakult paremale arvestuses kolme või enamat boonussümbolit. Olles need kokku kogunud, viiakse sind punasele vaibale, kus poseerivad kaksteist üleslöödud looma ning paluvad end pildistada. Sa võidad münte iga õnnestunud foto eest ning pildistatud kuulsus näitab sulle sinu võidusummat. Boonusmäng kestab, kuni teed ühe kehvema uduse pildi.

Tasuta keerutused

Teine boonuslahendus hõlmab endas tasuta keerutusi. Aktiveeri priid spinnid tabades kolme puudlisümbolit ükskõik kuskohas rullikutel. Sind ootavad selle eest kümme tasuta keerutust ja komboauhind, mille iga võit kolmekordistub.

Kokkuvõte

Diamond Dogs on lihtne, ent luksuslik videoslot, mille tegelaskujud haugatavad lõbusalt iga keerutuse peale. Tasuta spinne on võimalik täitsa hästi võita ka, kui mängida minimaalsete võiduliinidega, ent kui soovid end fotograafina punasel vaibal tõestada, tasub kolme boonussümboli püüdmiseks mängida maksimaalsete panuseridadega.

Mängi Unibetis


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...