Pakkumine on lõppenud

Paf Double Joer Poker raha tagasi

Paf annab kõigile videopokkeri mängijatele €25 raha tagasi

Sellel nädalal on võimalik Pafist saada videopokkeri mängijatel kuni €25 raha tagasi.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Pakkumisest osa võtmiseks on vaja mängida videopokkeri mängu Double Joker Poker ja olenevalt kui palju sa selles mängus panustad, võid sa pärast tehtud mänguringe tagasi saada €2 kuni €25. Ja tegemist on loomulikult pärisrahaga, millele EI KEHTI mingeid läbimängimise nõudeid.

Ja siinkohal tuleks ära mainida ka see, et kui mõndade raha tagasi pakkumiste puhul saad sa tagasi vaid mingi osa oma kaotustest, siis selle pakkumise puhul saad sa raha tagasi olenemata sellest, kuidas sul mängus läheb.

Kuidas kampaaniast osa võtta?

  • Kui sul sul veel Pafi kontot ei ole, siis loo see siin.
  • Seejärel mine Pafi kampaaniate lehele ja otsi sealt üles see Double Joker Poker pakkumine.
  • Liitu pakkumisega. Ilma pakkumist aktiveerimata sa kampaanias ei osale.
  • Ava Double Joker Poker videopokkeri mänguautomaat ja mängi. Olenevalt sellest, kui palju sa mängus panustad, sõltub sinu võimalik tagasimakse.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Palju raha tagasi saamiseks mängima peab?

  1. Mängides 25€ eest annab Paf sulle 2€ raha tagasi.
  2. Mängides 50€ eest annab Paf sulle 5€ raha tagasi.
  3. Mängides 125€ eest annab Paf sulle 18€ raha tagasi.

Täites kõik tasemed on sul seega võimalik kokku saada kuni 25€ (2 + 5 + 18). Soovides pakkumisest maksimum võtta ja kõik tasemed täita, siis peaks meelde jätma, et tasemed tuleb täita äsja väljatoodud järjekorras ning pärast iga taseme lõpetamist läheb panuste arvestus nulli. Ehk siis maksimaalse summa tagasi saamiseks pead sa Double Joker Poker mängu mängima 200€ eest (25€ + 50€ + 125€). Lihtne arvutus näitab, et Paf annab sulle 12.5% sinu rahast tagasi (25/200), mis ei ole üldsegi halb pakkumine.

Eriti veel arvestades seda, et Pafi Double Joker Poker RTP on 99.5%, mis on nii või naa ülikõrge. Seega antud juhul on tegemist VÄGA hea pakkumisega.

Double Joker Poker kampaania kehtib kuni selle nädala lõpuni ehk 21. juuni südaööni.

Liitu Pafiga!

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...