Drago – Jewels of Fortune
Mängutootja : Pragmatic Play
Ridade arv : 5
Min panus : 0.20
Võiduliine : 1600
Rullikute arv : 5
Hinnang: 4.7 / 5

Drago – Jewels of Fortune sloti arvustus: Draakonid tulevad!

  • Tavapärasest erinev mäng mängutootjalt Pragmatic Play
  • Draakonitega slotimäng, mille volatiilsus on ülikõrge
  • Kaks erinevat tasuta spinnide vooru – Dragon Super Spins ning Free Spins
  • Võida kuni 48 000x enda panus
Drago – Jewels on Fortune on uus mäng mängutootjalt Pragmatic Play. Küll aga on tegemist Pragmaticu enamikest teistest mängudest üsna erineva loomaga.

Erinevus algab disainist ning samuti on mängu mehaanika ja üldine ülesehitus tavapärasest erinev.

Drago – Jewels on Fortune paistab lisaks silma oma ülisuure võidupotentsiaaliga, arvestades et maksimaalselt on võimalik võita koguni kuni 48 000x enda panus. Selle draakonisloti RTP ei ole samuti üldsegi halb – 96.5% on selline korralik harjukeskmine RTP.

Kuigi mängu temaatikaks on draakonid, siis sedakorda ei ole tegemist Aasiast inspireeritud mänguga, vaid pigem näeb asi välja rohkem ehk multifilmik.

Drago – Jewels on Fortune mängulaud ja rullikud näevad samuti tavapärasest erinevad välja. Rullikute suurused on vastavalt 5-4-4-4-5 ning sümbolite kohad nurkades on eriti olulised, kuna need nurgakohad aitavad sul käivitada mängu boonusfunktsioone. Erinevate boonusfunktsioonide käivitamiseks on igasse nurka vaja saada sama sümbol. Hetke pärast räägime sellest juba lähemalt.

Drago – Jewels on Fortune võiduliinide arv on 1600. See tähendab aga laias laastus seda, et võidu saamiseks ei pea sümbolid üksteisega külgnema. Piisab sellest, kui sama sümbol on olemas vähemalt esimesel, teisel ja kolmandal rullikul. Ja seda siis täpsemast asukohast sõltumata.

Mängu nimi:

Drago – Jewels of Fortune

Mängutootja:

Pragmatic Play

Riskifaktor:

Kõrge

RTP:

96.5%

Featuurid:

Draakoni kordusspinnid
Tasuta spinnid

Võiduliine:

1600

Rullikuid:

5-4-4-4-5

Min panus:

€0.20

Max panus:

€100

Maksimalne võit:

48 000x

Võta Drago – Jewels of Fortune mängimiseks boonus

Drago – Jewels of Fortune on olemas juba üsna mitmetes Eesti online kasiinodes ning nii mõnigi neist annab sulle liitumisel ka korralikke boonuseid. Näiteks on võimsad liitumisboonused Betsafe kasiinol, Optibetil, Chanz kasiinol.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.
€ 1 000 boonus.

Lisaks on tervitusboonused olemas ka Unibetil, Marial ja Kingswin kasiinol.

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Drago – Jewels of Fortune slotil on samuti võimalik spinnida Eestimaistes kiirkasiinodes Ninja Casino ning Kiirkasiino.

Uued pakkumised iga päev
Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Drago – Jewels of Fortune sümbolid ja väljamaksed

Mängus on 9 tavasümbolit millele lisanduvad siis asendussümbol ning boonuse sümbol.

Sümbolid

Madalamaid väljamakseid annavad erksavärvilised kaardipaki sümbolid 10 kuni A. Kõrgeid väljamakseid annavad aga erinevad draakonisümbolid. Neid on kokku neli. Kõige väärtuslikum on roosa draakon.

Wild sümbol võib ilmuda vaid rullikutele 2, 3 ja 4.

Väljamaksete tabel

Sümbolite väljamaksed leiab järgnevast tabelist:

Jewels of Fortune sümbolite väljamaksed

Ning ülejäänud sümbolite väljamaksed leiab siit:

Drago sümbolite väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus

Drago – Jewels of Fortune sloti minimaalne panus on 20 senti ning maksimaalselt võid sa soovi korral ühele spinnile panustada kuni 100 eurot.

RTP ja volatiilsus

Drago – Jewels of Fortune RTP on 96.5%. Volatiilsuse ehk riskitaseme poolest on tegemist väga volatiilse mänguga, Pragmatic Play enda sõnul 4.5/5. Ehk siis kuigi tegemist ei ole Pragmaticu kõige volatiilsema slotiga, on see siiski sellele üsna lähedal.

Maksimaalne võit

Kui enamike hiljuti välja tulnud mängude maksimaalne võidusumma jääb sinna 5000x ja 20000x vahele, siis Drago – Jewels of Fortune paistab nende seas kindlasti välja oma 48 000x maksimaalse võiduga.

Mängu funktsioonid

Nagu juba eelnevalt mainitud sai, on mängulaua nurgakohad kõige olulisemad, kuna need aitavad käivitada erinevaid boonusfunktsioone. Kui igasse nurka jääb pidama draakoni sümbol, siis käivituvad draakoni superspinnid. Kui aga kõigisse nelja nurka jääb pidama Boonuse sümbol, siis käivituvad tavapärased tasuta spinnid.

Dragon Super spins – Draakoni superspinnid

Draakoni superspinnide ajal võib rullikutele tulla ainult funktsiooni käivitanud sümbol. Iga kord kui see sümbol rullikutele jääb, see lukustatakse, ning tehakse järgmine spinn. Draakoni superspinnid lõppevad kui enam uusi samu sümboleid rullikutele ei jää. Sinu võidu suurus oleneb sellest, kui palju erinevaid draakoni sümboleid sa kordusspinnide lõpuks rullikutele saad.

Draakoni superspinnide ajal võib rullikutele jääda ühel korra ka upgrade sümbol, mis sinu võidu kahekordistab.

Maksimaalselt on Draakoni superspinnide voorus võimalik võita kuni 10 000x panus.

Tasuta spinnid

Saades nelja nurka boonuse sümboli algavad tasuta spinnid. Enne tasuta spinnide algust tehakse küll esmalt kolm lisaspinni, mille käigus mängija korjab n-ö erisümboleid tasuta spinnide jaoks. See teeb iga tasuta spinnide vooru eelmisest ja järgmisest pisut erinevaks.

Saades rohelise kristalli sümboli, antakse sulle 1 kuni 10 tasuta spinni lisaks.
Saades sinise kristalli sümboli, suurendatakse võidukordjat ühe või kahe võrra.
Saades punase kristalli, lisakse rullikutele 1 kuni 5 lukustatud asendussümbolit.
Saades lilla kristalli, lisatakse mängu 5 kuni 50 müstilist sümbolit.

Kui need kolm kordusspinni on ära tehtud, algab tasuta spinnide voor.

Soovi korral on tasuta spinnide vooru võimalik ka osta. Selle hinnaks on 100x panus.

Drago – Jewels of Fortune disain ja heli

Drago – Jewels of Fortune näeb välja pisut teistsugune kui Pragmatic Play teised slotid, aga see ei ole kindlasti mitte negatiivne. Heliline lahendus on samuti väga mõnus.

Kui sulle meeldib Drago – Jewels of Fortune

Kui sulle meeldib Drago – Jewels of Fortune, siis võivad sulle meeldida ka mitmed teised Pragmatic Play mängud nagu näiteks Release the Kraken või The Wild Machine. Tõsi, nende mängude näol on tegemist teistsuguste mängudega kui Drago, aga mängutootja käekiri on siiski ära tuntav neis kõigis.

Meie hinnang

Drago – Jewels of Fortune on omanäoline mäng Pragmatic Play’lt, mis paistab silma nii oma ülesehituse poolest kui ka maksimaalse võidu poolest. Samuti teeb mängu huvitavamaks tema alati-unikaalsed tasuta spinnide voorud.

Tegemist on aga väga volatiilse mänguga, kus boonusmängudesse saamist tuleb aeg-ajalt oodata üsna palju. Seega – varu kannatust!


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...