Dragon Island
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.02
Võiduliine : 15
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Dragon Island - koge müstilist draakonite maailma

Vahepeal on meil tarvis veidi reaalsusest eemalduda. Dragon Island videoslot NetEntilt annab omapärastel legendide ja müütidel põhinevate elementidega fantaasiamaailma siirdumiseks suurepärase võimaluse. Saad oma põgenemisteeks valida näiteks Unibeti, Pafi või Maria kasiino - neis veebikasiinodes on mänguautomaat saadaval nii ajaviiteks kui ka raha peale mängimiseks.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Dragon Island on viie rulliku ja kolme mängurea ja 15 võiduliiniga videoslot Net Entertainmentilt. Mängu on võimalik mängida ühest kuni 15-l panusereal erinevate panusetasemete ja mündiväärtustega. Seda iseloomustavad mõlematpidi võidu funktsioon, kuldne asendussümbol ja tasuta keereutused koos laiendatud asendussümboliga.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võiduliinid: 15
Rea panus: €0.01 - €10.00
Spinni panus: €0.01 - €150.00
Jackpot: 2500x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 96.7%
Välja antud: 2014

Mängu taustaks on udune ja mängine maastik, selle rullikud on kahe draakonipea vahelise ronitaime küljes ning rullikutest allapoole jääb hirmuäratav veekärestik.

Mängu peamisteks sümboliteks on 10, J, Q, K and A , ent viis väärtuslikumat on väga kaunilt joonistatud draakonid - valge taevadraakon, sinine veedraakon, roheline ja pruun draakon ning oranž tuledraakon. Spetsiaalseks asendussümboliteks on roheline ja kuldne metsik draakon ning hajussümboliks vulkaan.

Boonuslahendused

Võida mõlemat pidi

Selles mängus on sul võimalik võita mõlemat pidi, kui vajutad mängu paremas nurgas olevale aktiveerimise nupule. Sinu võidud moodustuvad nii mitte ainult vasakult paremale, vaid ka vastupidid. Antud funktsiooni aktiveerimine tähendab ka seda, et rullikutele saab ilmuda kuldne asendussümbol.

Kuldne asendussümbol

Kui mõlemat pidi võiduvõimalused on aktiveeritud ja sa oled piisavalt õnnega koos, et tabada võidukombo just selle sümboliga, siis suureneb sinu võit kaks kuni kaheksa korda. Kuldne sümbol asendab kõiki teisi peale hajussümbolite.

Tasuta keerutused

Tabades kolme, nelja või viite vulkaani-sü,bolit, siis saad sa vastavalt kas 10, 20 või suisa 50 tasuta keerutust. Selle vooru jooksul võib suvaliselt enne igat keerutust rullikule ilmuda ka võimsalt laienev asendussümbol kattes kogu rulliku.

Lisakeerutused aktiveeruvad, kui tabad boonusmängus kolme või enamat hajussümbolit.

Hajussümbolid Võidetud tasuta keerutused Panuse kordaja
5 50 100
4 20 10
3 10 3
2 - 2

Kokkuvõte

Nagu ikka, ei üllata NetEnt just kehva graafikaga. Nii ka seekord, sest Dragon Island graafika on loodud laitmatu maitsekusega ning selle boonuslahendused tõotavad häid võite. Fantaasiamaailma fännid, see mäng on teile!


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...