Võida Drive: Multiplier Mayhem slotikaga 50 tasuta spinni

Võida Drive slotikaga 50 tasuta spinni

Külasta Pafi kasiinot ja proovi järele uhiuus tempokas ja põnev Net Entertainment'i videoslot Driver Multiplier Mayhem. Panusta iga spinniga vähemalt 15-senti ja keeruta minimaalselt 50 raundi, sest just nii kvalifitseerud tasuta keerutustele.Kui palju tasuta keerutusi on võimalik saada?

Mängi Drive videoslotti ja Paf garanteerib sulle igapäevaselt tasuta keerutusi. Ehk oled just sina üks 20 tippjuhist, kes võidab 50 tasuta superkeerutust, millest igaüks on väärt 1,5 eurot? Keeruta minimaalselt 15-sendiste panustega ja vähemalt 50 raundi.

  • 10 tasuta keerutust saab iga juht, kes on läbinud rohkem kui 50 ringi
  • 50 superkeerutust saavad 20 juhti, kes on teinud kõige rohkem ringe
  • 25 tasuta keerutust saab iga juht, kes on läbinud rohkem kui 100 ringi

Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Ava NetEnt'i Drive videoslot
  • Keeruta minimaalselt 50 raundi 15-sendiste panustega
  • Järgmisel päeval ootavad sind kontol tasuta keerutused

Drive videoslotist lähemalt

Turvavöö kinni ja rool pihku, sest see tempokas videoslot toob sinuni tänavaralli tõelise põnevuse. Net Entertainment'i mäng on viie rulliku ja kolme panustamisliiniga ning seda iseloomustavad mitmekordistaja, vabasümbolid ja tasuta keerutused.

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Tutvu siit teiste NetEnt'i mängudega

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


Eestikasiino.com