Pakkumine on lõppenudSaa kingiks duubeldatud sissemakse ja 50 tasuta spinni

Mängi sellel nädalal Unibeti mänguautomaatidel ja saa lihtsate ülesannete täitmise eest boonuseid. Sind ootab 50 tasuta keerutust mänguautomaatidel Mega Fotune, South Park 2, Starburst, Gonzo's Quest ja Twin Spins ning duubeldatud sissemakse kuni 50 euro ulatuses. Ent see pole veel kõik, sest lisaks loosib Unibet 50 õnnelikku pakkumise tingimustele vastavat mängijat, kes saavad kingituseks 50 eurot sularaha.

50 Klubi liikmeks saamiseks pead tegema järgmist:

- Hakkama Unibeti kasutajaks või logima sisse olemasoleva kontoga ning registreerima end kampaanias osalejaks;
- Saama ühe keerutusega oma panusega võrreldes 50-kordse võidu;
- Panustama nädala jooksul vähemalt 50 eurot;
- Mängima nädala jooksul vähemalt viiel päeval minimaalselt 1 eurose käibega.

Kampaania kestab 17.-23. november 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...