Online kasiinos reisi ajal mängimine

Eesti kasiinodes välismaal mängimine

Ehk kuidas mängida Eestis litsentseeritud online kasiinodes samal ajal kui sa ise välismaal viibid?

Inimesed reisivad üha rohkem, ja kui sul peaks olema reisides soov mõnes Eesti online kasiinos mängida, siis kas see on võimalik? Ja kui on võimalik, siis kas selleks on vaja ka midagi teha või saad sa mängida ilma probleemideta? Kuidas mängida Eesti kasiinos välismaal olles?

Vastus nendele küsimustele oleneb täiesti kasiinost. Näiteks Maksa ja Mängi põhimõttel töötavates kasiinodes, kus sinu konto on juba panga kaudu verifitseeritud, ja ka kasiinosse sisse logimiseks pead sa seda tegema oma panga kaudu, ei ole reeglina vahet kus sa mängimise hetkel ise paikned. Kui sa aga ei ole oma kontot kas panga või siis dokumentide saatmise kaudu kinnitanud, siis võib mõnikord välismaal olles ja Eesti kasiinos mängida soovides probleeme olla. Näiteks Kingswin kasiinos ei näe sa välismaal olles isegi mitte nende videoslottide nimekirja. Paf kasiinos aga ei ole sul olenevalt riigist võimalik näha kas ainult spordiennustuste rubriiki või siis ei lubata sul seal midagi mängida.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.

Olenemata kasiinost ja olenemata täpsemast probleemist - kui sa oled legaalselt omale kasiinos konto registreerinud, ja tahaksid mõnes Eestis litsentsi omavas kasiinos mängida, küll aga antakse sulle sisenedes mingi veateade, siis mida on võimalik selleks ette võtta, et sul oleks seal siiski võimalik mängida, olenemata sellest, kus sa hetkel viibid?

Kasuta mobiilset internetti

Eesti mobiilioperaatorid pakuvad vähemalt Euroopas reisimiseks juba väga häid ja üsna odavaid nutipakette, milles sisaldub ka suur hulk Euroopas kasutatavat internetimahtu. Ning kui sul näiteks Maltal, Portugalis, või mistahes muus riigis olles kohaliku internetiühendusega mängida ei õnnestu, siis on sul võimalus teha oma nutitelefoniga "hotspot" (eesti keeles traadita interneti pääsupunkt), ehk siis kasutada oma arvutis oma Eesti telefonioperaatori poolt pakutavat internetimahtu. Sel viisil on tavaliselt Eesti kasiinos välismaal mängimine võimalik ka siis, kui see kohalikku internetti kasutades võimalik ei ole.

Kuidas teha Hotspot ehk traadita interneti pääsupunkt?

Selleks peab sul esmalt olema internet telefonis aktiivne, seejärel Androdi telefonikasutades mine Wireless & networks ja sealt vali Portable Wi-Fi Hotspot. Seal saada luua võrgu – anda talle nime, parooli, ning see aktiveerida.

iPhone’i kasutades mine aga Settings -> General -> Network -> Personal Hotspot.

Mängi välismaal olles mobiili kaudu

Või siis teise võimalusena - kui sa kasutad Euroopas olles oma nutitelefoni ja Eesti operaatori poolt pakutavat internetti, siis ei pea sa tingimata ju üldse arvuti kaudu mängima, vaid võid seda teha ka mängides oma nutitelefonis. Tänapäeval on kõikides online kasiinodes nutitelefoni kaudu mängimine sama lihtne kui sinu lauaarvutis või siis sülearvutis.

VPN ehk virtuaalne privaatvõrk

VPN annab sulle ligipääsu krüteeritud ühendusele, ehk siis VPNi kasutamist soovitavad interneti turvalisuse eksperdid nii või naa. Kasutades VPNI ei liigu sinu andmed sinu ja näiteks veebisaidi vahel, vaid nüüd on seal vahel ka turvaline server, mis kõik andmed alguses krüpteerib ja siis hiljem uue paketina ka lahti pakib.

Lisaks turvalisusele on virtuaalset privaatvõrku võimalik kasutada ka selleks, et jätta muljet enda Eestis paiknemisest ja seeläbi ilma probleemideta ka Eesti kasiinodes mängida. Selleks on vaja kasutada Eesti VPNi, mida mitmed programmid ka pakuvad.

VPNi valikul ei soovitata kasutada tasuta versioone, ja olgem ausad, Eesti VPNi tasuta versioonid tavaliselt ka ei paku.

Reeglina algavad VPN pakettide hinna umbkaudu viiest eurost kuus ja tavaliselt üle 10 euro kuus ei ole vaja maksta. Või siis terve aasta eest korraga makses on hind umbkaudu 30 kuni 50 eurot aastas.

Kasiinos välismaal mängimine - mida kokkuvõtteks öelda?

Kuna tänapäeval on mitmed kasiinod kontovabad, nagu näiteks Kiirkasiino, Ninja Casino, ja ka Tonybetil on selline registreerimisvõimalus, siis nendes kasiinodes reeglina probleemid puuduvad.


Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Uued pakkumised iga päev

€ 300 boonus.

Ja vähemalt Euroopas ringi reisides ei sea kasiinod sulle mängimiseks mingeid piiranguid. Samuti ei sea piiranguid tavaliselt mitmed teised kasiinod nagu Betsafe või Paf - eriti kui sa oled seal oma konto juba eelnevalt kinnitanud, või kasutanud sissemaksete tegemiseks oma Eesti pangakontot.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kui aga mingil hetkel saad kasiinos mängimist alustades mõne asukohaga seotud veateate, siis saad loodetavasti abi eespool toodud soovitustest.


eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...