Loe siit Pafi uudist


Jalgpalli EM: Eesti läheb Wembley lõvikoopasse

Üle Euroopa jätkuvad 2016. aasta jalgpalli EM-valikmängud. Paf kirjutab lähemalt sellest, kui palju mitmete meeskondade jaoks nüüd kaalul on. Ka Eesti koondisel on võimalus finaalturniirile pääseda. Selleks tuleb aga esmalt Wembley staadionil jagu saada Inglismaast.Kas Eesti jõuab finaalturniirile?

Inglased on kodus kaheksa aastat kaotuseta

E-alagrupis on Inglismaa edasipääsu kindlustanud (24 punkti). Šveits (15) võib seda teha juba täna kui mängib kodus San Marinoga, aga peab lootma, et Sloveenia (12) kaotab punkte kodumängus Leedu vastu. Eesti on neljandal kohal (10) ja edasipääsu võimalus sõltub sellest, kas leedukad mängivad sloveenid üle. Ja Leedu (9) pole ka veel lõplikult mängust väljas.

Kuna viimases voorus sõidab Sloveenia San Marinosse ja saab eeldavatalt kolm punkti lisaks, siis tähendaks sloveenide kaotus Leedule ja Eesti võidud Inglismaa ja Šveitsi üle, et Eesti lõpetaks kolmandal tabeliastmel – punkte oleks siis vastavalt 16 ja 15 – ning pääseks play-off' i. Teoreetiliselt küll.

Eesti ja Inglismaa on varem kolmel korral kohtunud ja seis pole meie kasuks – kaks korda 0:3 ja viimati mullu oktoobris Lillekülas 0:1. Muuseas, Inglismaa pole koduplatsil EM- või MM-valikmängu kaotanud juba kaheksa aastat, alistades 15 vastast ja viigistades kolmega. Vastukaaluks pole Eesti võitnud viimasest seitsmest võõrsil peetud valikmängust ühtegi ja pole viimases viies isegi väravat löönud. Kõike seda arvestades on koefitsiendid (1.15 Inglismaa võidule, 8.00 viigile ja 21.00 Eestile) arusaadavad.

Vigastustetsunami tõttu lähenevad inglased kohtumisele küll noorendatud koosseisuga, ent see võib olla nii positiivne kui negatiivne külaliste jaoks. Küll peaks rivis olema Wayne Rooney, kes löönud eestlaste võrku värava kahes viimases mängus. Et ta seda jälle teeb, sellele panustades on koefitsient 1.73.

Veel jääb õhku küsimus, et kas šotlased peatavad Lewandowski? Ja kas võib juhtuda, et Holland jääb pärast 1984. aastat esmakordselt finaalturniirist eemale ilma, et nad saaks ise seda isegi mõjutada? Loe rohkem SIIT.

Liitu Pafiga ja teeni spordipanusteks 100€ boonus

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100. Nii saad panustada oma lemmikutele vähemalt poole rohkem.

LIITU PAFIGA

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...