Egyptian Heroes
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Egyptian Heroes - liitu muistsete kangelastega

Egyptian Heroes on videoslot Rootsi päritolu mängutootjalt NetEntilt, kelle loovad ideed on seda mängu luues lendlema hakanud - üsnagi tänapäevane kujundus on seotud muistse Egiptuse jumalike sümbolitega. Asu mängu meie kasiinodes - Marias, Unibetis või Pafis neid jumalusi avastama kas niisama ajaviiteks mängides või soovi korral oma õnn raha peale panustades proovile pannes.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Egyptian Heroes on viie rulliku, kolme mängurea ja kuni 20 võiduliiniga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustavad kuldne panuserida, asendussümbolid, ja tasuta keerutused koos kleepuva ning laieneva asendusega. Võid mängida ühel kuni 20-l panusereal ning erinevatel tasemetel ja mündiväärtustel.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võiduliinid: 1-20
Rea panus: €0.01 - €0.50
Panusevahemik: €0.01 - €100.00
Jackpot: 4000x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 93.8%-96.7%
Välja antud: 2014

Mängu traditsioonilisteks sümboliteks, mis esindavad madalamaid väärtusi on tuttavad 10, J, Q, K ja A. Kõrgemate väärtuste esindajateks on mängu viis jumalat, mida saad eristada nende värvuse järgi - roheline, punane, lilla, sinine ja kuldne. Sloti hajussümboliks on sfinksi pea ning asendussümboliks püramiid.

Boonuslahendused

Kuldse panuserea kordaja

See on midagi uut! Seesugust boonuslahendust pole meie veel igatahes näinud. Mida see endast õige kujutab? Nimelt on mängu igal keerutusel võiduvõimalus ning see võib vabalt olla ka mitteaktiivne panuserida. Kui sul õnnestub kombineerida võidurida, siis on sinu auhinnaks panuserea võidusumma, mis on kahe-kuni viiekordne.

Laiendatud asendussümbol

Püramiidisümbol laieneb, et katta kogu teine, kolmas või neljas rullik andes sulle lisavõimalusi suurteks võitudeks.

Tasuta keerutused

Kolm, neli või viis sfinksi hajussümbolit ükskõik kuskohas rullikutel tagavad sulle vastavalt kas 10, 15 või 20 tasuta spinni.

  • 3 hajussümbolit = 10 tasuta keerutust
  • 4 hajussümbolit = 15 tasuta keerutust
  • 5 hajussümbolit = 20 tasuta keerutust

Selle vooru jooksul on võimalik ka kleepuva ning laiendatud asendussümboli ilmumine rullikule. Küll pole sul võimalik võita lisakeerutusi, ent selle boonusringi võidukombinatsioonide teise ja viienda rulliku asendussümbolid laienevad.

Kokkuvõte

Meile meenutab Egyptian Heroes NetEnti varasemat mängu Ramesses Riches. Ainult, et uus mäng on muidugimõista veelgi vingem. Meie pole igatahes varem nii loomingulist boonuslahendust nagu seda on antud sloti kuldne panuserida veel näinud. Soovitame järele proovida!


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...