Pakkumine on lõppenudEksklusiivne pakkumine! Liitu Mariaga ja saa 110 tasuta spinni

Meil on sulle üheskoos Maria kasiinoga väga häid uudiseid. Nimelt anname esimesele 100-le, kes meie lingi kaudu Mariaga liituvad 100 tasuta keerutust Starburst mänguautomaadil. Tänutäheks kõigile neile, kes uudist Facebookis jagavad, kingime samuti 10 tasuta keerutust samas mängus. Sul on aega kuni homse hilisõhtuni, kella 23:59-ni.Kuidas osaleda?

Ole kiire, sest pakkumine kehtib sajale esimesele uuele liitujale.

  • Liitu Maria kasiinoga
  • Tee 10-eurone sissemakse
  • 50 spinni laekub kontole koheselt
  • Ülejäänud 50 spinni aga reedel kell 18.00
  • Jaga uudist Facebookis sõpradele
  • Saad veel lisaks 10 tasuta spinni
  • Ava Starburst ja naudi mängu kuni 110 tasuta keerutusega

Pane tähele, et pärast esimest sissemakset laekub sinu kontole 40 spinni automaatselt. Ülejäänud 50 spinni kantakse kontole selle reede kella 18:00-ks. Kui sul on juba Marias konto olemas, siis oleme tänulikud, kui jagad uudist Facebookis oma sõpradele. Anname ka selle eest lisaks 10 priid spinni sellessamas mängus. Need laekuvad sinu kontole samuti reede kella 18:00-ks. Nii on sul võimalik saada kokku kuni 110 tasuta keerutust.

Liitu Marikatega siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...