Uus eksklusiivne slot - Spell of Odin

Kraba oma osa jumalikest aaretest ja tutvu uhiuue ja eksklusiivse slotiga Spell of Odin. Tegu on sama salapärase ja ettearvamatu mänguga nagu seda on viikingite jumal Odin ise.

Koge mängu kleepuvate asendussümbolite maagiat, kuula hurmavate sireenide laulu ja võida enneolematuid summasid!

Suurjumal Odin ilmutab end kolmandal rullikul täispikkuses ja laiendab oma võimuala ka kõrvalrullikule, muutes selle "metsikuks" ja suurendades nii oluliselt sinu võiduvõimalusi. Ka tasuta keerutuste ring annab oma panuse sinu retke võidukasse lõppu.

Uus slot on saadaval eksklusiivselt vaid kahes kasiinos

Selleks, et viikingite jumalaga ühes meelt lahutada, tuleb sul registreerida end kas Maria või Unibeti kasutajaks.

Mõlemas kasiinos on võimalik videoslotti panuste peale või lihtsalt meelelahutuseks mängida.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...