Pakkumine on lõppenud

Liitu siit KingsWiniga ja saa tasuta raha jackpoti mängude mängimiseks

Kingswin annab liitudes tasuta raha

Meil on sulle häid uudiseid. KingsWin annab Eestikasiino sõpradele eksklusiivse võimaluse oma õnn Microgaming'u jackpoti mängudes Mega Moolah, Mega Moolah Isis ja The Dark Knight tasuta proovile panna. Selleks saad kasiinolt SIIT liitudes 5€ tasuta raha. Kanname selle sinu kontole 24 tunni jooksul.Kuidas saada tasuta raha?

  • Liitu KingsWin kasiinoga SIIT
  • Eestikasiino kaudu liitujad saavad eksklusiivselt 5€ tasuta raha
  • Tasuta raha lisatakse sinu kontole 24 tunni jooksul
  • Kui registreerud nädalavahetusel, jõuab raha sinu kontole esmaspäeval
  • Pane oma õnn jackpoti mängudes proovile

Pane tähele, et tasuta raha näol on tegemist boonusrahaga, mis tuleb enne väljamaksmist 50-kordselt läbi mängida. Boonusvõitudest saad oma kontolt välja kanda kuni 25€.

Lisaks 30 tasuta spinni ja 200€ boonust

Kui soovid, võid teha ka esimese sissemakse. Deposiidiga annab KingsWin eksklusiivselt Eestikasiino mängijatele tavapärase 20 tasuta keerutuse asemel 30 tasuta spinni mängudes Tomb Raider II: Secret of the Sword ja Gold Factory. Kasiino annab samuti 100% boonust kuni 200€ väärtuses.

Boonus ilmub sinu kontole koheselt, lisaks saad tasuta keerutused kätte kas järgmisel päeval või kui kontakteerud kasutajatoega ning teavitad neid sissemaksest, siis ka kiiremini.

Proovi teisi Microgaming'u mänge siit:

Loe siit mängu kohta lisa
Happy Holidays videoslot
Rabbit in The Hat videoslot
Ariana videoslot
Bridesmaids Happy Holidays Rabbit in The Hat Ariana
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...