Ennusta end sõpradega reisile

Pafil on sulle põnev väljakutse. Kui sa armastad jalgpalli ja sulle meeldib reisida, siis registreeru selle suve suursündmuse Brasiilia jalgpalli MM-i ennustusmängu. Paf saadab võitja koos kaaslasega Münchenisse Oktoberfestile ehedat Baieri õllepidu nautima ja kutsub 22 õnnelikku kaaslasega Ahvenamaale Paf Carnivalile.

Osalemine ja auhinnad

Selleks, et kuumimast ennustusmängust osa võtta on tarvis teha oma jalgpalli MM-i ennustused, registreeruda mängu, luua oma liiga ja esitada sõpradele väljakutse.

Mängija, kes ennustab MM-i tulemusi kõige täpsemalt, võidab reisi kahele Oktoberfestile Münchenis ning sealhulgas ka Saksamaa tippjalgpalli mängule. Lisaks loosib Paf ühe reisi maailma suurimale õllepeole ka kõigi nende vahel, kes on loonud oma liiga, milles on vähemalt 5 liiget.

Registreerudes ennustamismängu on sul võimalus osaleda loosimises, mille auhinnaks on 22 reisipaketti kahele Ahnvemaale, kus toimub jalgpalli MMile pühendatud võimas pidu – Paf Carnival. Reisid lähevad loosimisse kõigi vahel, kes on osalenud Play among friends Challenge ennustusmängus.

Ennustusreeglid

Ei ole ühtegi võistlust ilma reegliteta. Paf soovib sulle pakkuda ausat mängu, mistõttu on sõprade seltsis mängimise võistluse jaoks mõned reeglid. Igal mängijal tohib olla vaid üks konto ja osaleda saab maksimaalselt 10 privaatliigas.

Ennustamiseks on aega kuni Brasiilisas toimuva MM-i avavileni, kuid milleks oodata?

Head ennustamist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...