Pakkumine on lõppenudEnnusta Meistrite Liiga mängule ja võida panuse jagu boonust

Triobetil on jalgpalli-sõpradele häid uudiseid. Nimelt, kui kombineerid vähemalt kolm jalgpalli Meistrite Liiga mängu ühte piletisse, saad võitva pileti korral boonuse, mis on võrdne sinu panusega. Mängud peavad toimuma täna.Kuidas osaleda?

  • Esmalt hakka Triobeti kasutajaks
  • Logi oma kontole sisse
  • Tee oma ennustus
  • Panusta 10-20 eurot
  • Hoia pöidlaid, et sinu pilet võidaks
  • Homme kell 15:00 on boonus sinu kontol

Pealegi, kui sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis on kasiinol sulle varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab Triobet sinu esimesele sissemaksele kuni 150 eurot. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, lisab Triobet omalt poolt juurde 120€. Nii on sul kokku mängimiseks juba 240€. See pole aga kõik - lisaks ootavad sind 25 tasuta spinni mängus Starburst.

Liitu Triobetiga siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...