Pakkumine on lõppenud

Ennusta MM-i tulemusi ja saa 10 tasuta keerutust

OlyBet jagab kõikidele finaalmängu ennustajatele 10 tasuta keerutust ülilahedas jalgpallitemaatilises Football Star slotimängus.

Nimelt, juba homme ja ülehomme seisavad Brasiilias vastamisi viimased võimsad jalgpalliriigid - pronksimängus peavad lahingu Brasiilia ja Holland ning suurejoonelisele finaalmängus võtavad mõõtu Saksamaa ja Argentiina.

Selleks, et saada 10 tasuta keerutust ei tule sul teha muud, kui registreerida end OlyBeti kasutajaks või minna oma kontole ja ennustada, kes tuleb tšemptioniks!

Head ennustamist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...