Pakkumine on lõppenud

Ennusta siit nädalavahetuse mängudele

Ennusta ja võida 50-eurot promoraha

Paf kutsub sind osalema oma Weekend Five kampaanias. Kui ennustad õige tulemuse kasiino poolt valitud nädalavahetuse matšidele on sul võimalus võita 50-eurot promoraha. Selle võidavad kümme õnnelikku, kes teevad täpseima ennustuse.

Kampaania pannakse lukku täna õhtul ja iga Pafi klient saab ennustada vaid korra.Kuidas osaleda?

  • Liitu Pafiga siin
  • Logi oma kontole sisse
  • Vali menüüst Club Paf » Weekend Five
  • Tee oma ennustus

Paf pakub limiteeritud aja kõikidele – nii uutele kui ka vanadele mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

LIITU PAFIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...