Pakkumine on lõppenud

Ennusta nädalavahetusel ja lenda El Clásico mängule

El Clásico on meie aja legendaarseim R. Madridi ja Barcelona vaheline jalgpalli vastasseis. Jalgpalli tõeline crème de la crème vastasseis toimub Messi v Ronaldo, Neymar v Rodriguez ja teiste vahel juba 26. oktoobril 2014.Unibet loosib kõigi vahel, kes sel nädalavahetusel vähemalt ühe spordiennustuse teevad, El Clásico mängule paketi, mis sisaldab mängu pileteid, kahte ööd hotellis ja tasutud reisikulusid.

Kõigil, kes teevad reede hommikust kuni pühapäeva õhtuni spordiennustuse, on võrdsed võiduvõimalused. Kusjuures pole oluline, millise koefitsiendiga või kui suure panusega ennustuse teed.

Pakkumine kehtib 29. - 31. augustini 2014.

Õnn kaasa!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...