Pakkumine on lõppenudEnnusta täna riskivabalt

Unibet avas advendikalendri uue akna ja annab sulle võimaluse riskivabalt ennustada. See tähendab, et kasiino maksab sulle tagasi kuni 5-eurose kaotava ennustuse.

Kuidas boonust saada?

Esmalt tuleb sul hakata Unibeti kasutajaks või logida sisse olemasoleva kontoga ning aktiveerida seejärel boonuspakkumine.Sinu esimene ennustus, olgu see mängueelne või live-panus, on riskivaba, mis tähendab, et kui sinu ennustus kaotab, saad tagasi kuni 5 eurot boonusraha.

Pane tähele, et:

- Sinu kontol saab korraga olla ainult üks aktiivne boonus;
- Boonusraha on vaja enne väljamaksmist 6 x spordiennustuses või 25 x kasiinos läbi mängida;
- Boonusraha läbimängimiseks on aega 30 päeva.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...