Pakkumine on lõppenud

Ennusta end Pafiga pariisi tennist vaatama


Ennusta end tennisega Pariisi

Kes meist ei tahaks vaadata tipp-tasemel spordivõistlusi otse väljaku ääres? Üks Pafis spordiennustuse teinud õnnelik lendab koos kaaslasega Prantsusmaale, et seal kaasa elada ühele aasta suurimale tenniseturniirile - Roland-Garros. Osalemiseks tee vähemalt 5-eurone võimalikult täpne panus ajavahemikul 8.-12. mai.Mis on auhinnapaketis?

  • Kaks piletit Roland Garros tenniseturniirile 29.05.2015
  • Lennupiletid kahele Tallinn-Pariis-Tallinn (väljalend 28.05. 06:00 ja tagasilend 31.05. kl 20:05)
  • Ööbimine kolm ööd hotellis kaheses toas koos hommikusöögiga

Kuidas võita reisipakett?

  • Logi oma Pafi kontole
  • Registreeru kampaaniale
  • Ennusta täpselt tennise tulemusi
  • Tee vähemalt 5-eurone panus

Panuse koefitsient peab olema 7,89 (või võimalikult lähedal sellele) ja panus peab olema võidupanus. Võid teha nii üksikpanuse kui ka mitmest panusest koosneva kombo, kuid see peab olema vaid tennisele ja olema lahendatud hiljemalt kl 23:00 12. mail.

Kui täpse koefitsiendiga on enam kui üks mängija, siis auhind loositakse. Kui täpse koefitsiendiga võidukupongi ei ole, siis võidab auhinna 7,89-le lähima koefitsiendiga võidukupong.

Sul ei ole veel Pafis kasutajat?

Kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, siis ootab sind kuni 100 euro suurune sissemakseboonus. Boonuse saamiseks tuleb deposiiti tehes kasutada boonuskoodi BONUS100.

LIITU PAFIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...