Ennustamine internetis

Ennustamine internetis

Inimestele meeldib ennustusi teha ja internetis ennustamise võimalus on andnud ligipääsu ennustuste tegemiseks kõigile inimestele. Ennustamine on huvitav, kuna reeglina on ennustuse ja reaalse resultaadi selgumise vahel teatav ajaperiood, mis meis adrenaliini tekitab, hoides meid pinevil kuni hetkeni, mil teada saame kas meie ennustus läks täppi või mitte.

Spordiennustused internetis

Internetis on kõigil suurtel nii ennustamise kui ka spordisõpradel võimalik panna panuseid erinevate spordisündmuste tulemustele. Olenemata sellest, kas sa soovid teha ennustusi mõne Eesti jalgpallikoondise mängu resultaadile, või hoopis näiteks mõnele virtuaalspordile, siis seda kõike on võimalik teha internetis kasutades ennustamise võimalusi Eesti kasiinode spordiennustuste lehekülgedel. Kõikides online kasiinodes, mis pakuvad spordiennustuste tegemise võimalusi, saab teha panuseid kümnetele erinevatele spordialadele, olgu selleks siis jalgpall, noolevise või miks mitte MMA või mõni e-sport. Lisaks ennustamisele on sul võimalik mõnes online kasiinos lisaks mängude otseülekandeid vaadata, ja seda pakutakse loomulikult tasuta. Näiteks on selline võimalus olemas Unibet TV kaudu.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Spordiennustuste tegemiseks internetis pakutakse sulle erinevatele võimalikele resultaatidele erinevaid koefitsiente ehk nende resultaatide tõenäosusi lähtuvalt kasiino arvamusest.

Kuidas internetis spordiennustusi teha?

See on tegelikult ülilihtne. Esmalt pead sa välja valima kasiino või kasiinod, mis spordiennustuste tegemise võimalust sulle pakuvad. Teiseks pead sa reeglina tegema oma esimese sissemakse – ja selle sissemaksega võid sa mitmelt spordiennustusportaalilt saada ka paar riskivaba panuse, boonuse, mida tasub kindlasti ära kasutada.


€ 100 boonus.
€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.
€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Seejärel pead valima spordiala ja konkreetsed mängud, spordisündmused, millele sa panustada tahad, ja seejärel oleks soovituslik erinevates kasiinodes just sellele mängule pakutavaid koefitsiente võrrelda, ja teha panus just selle kasiino spordiennustuste lehe kaudu, kus sinu arvates sulle kõige parem koefitsient pakutakse.

Milline on kõige parem koefitsient?

Sellest räägime me täpsemalt ka koefitsienti tutvustaval lehel, aga näiteks kui soovid panustada Kontaveiti võidule mõne konkreetse vastase vastu, ja sa arvad, et Kontaveit on mängus favoriit, siis soovid sa kindlasti leida suurimat võimalikku koefitsienti. Kui sinu arvates tema võiduvõimalused on praktiliselt võrdsed tema vastasega, ehk siis 1:1, küll aga pakub mõni spordiennustuse leht sulle koefitsienti 3:1, siis see on sinu jaoks ka ideaalne panustamise koht. Kuna olenemata panustatud summast, saaksid sa eestlase võidu korral oma raha kolmekordselt tagasi. Ja kuna sinu arvates oli tema võimalus võita võrdne vastasega, siis oli see sinu jaoks ka vigane koefitsient, millega tasus panustada. Ja seda tegelikult hoolimata sellest, kas ta tegelikult võitis või kaotas (kuigi loomulikult, kaotuse puhul sa kaotad oma panuse).

Ennusta poliitikasündmusi

Kui sind aga sport niivõrd ei huvita, küll aga jälgid huviga poliitikat, siis on näiteks Betsafe kasiino spordiennustuste lehel võimalik panuseid teha ka USA, Suurbritannia, ja Iirimaa poliitikale. Näiteks kellest saab järgmine USA president, mis aastal peetakse Inglismaal järgmised valimised või kellest saab näiteks UK järgmine peaminister. Viimase puhul oli favoriidiks Boris Johnson, Nigel Farage’i koefitsient oli aga 151:1, mis tähendab, et seda peeti ülimalt ebatõenäoliseks. Samas on viimasel ajal ülimalt ebatõenäolisi asju juhtunud enam kui küll, mistõttu võib ka poliitikas ennustamine olla üsna huvitav.

Ennusta tv-sarjade võitjaid

Mitmed spordiennustuse lehed annavad sulle võimaluse ennustusi teha ka erinevate reality tv ehk tõsielu sarjade võitjate peale. Kuigi neid võimalusi ei paku küll kõik ennustuse lehed, ja panustada saab tihtipeale vaid mõne üksiku sarja võitjale, on selliste ennustuste tegemine siiski võimalik.

Ennusta muid sündmusi

Alles mõni aeg tagasi oli võimalus panustada näiteks uuele Eesti jalgpallikoondise peatreenerile. Valikuid, kellest räägitud oli, oli mitmeid, ja valikus oli ka variant „keegi teine”. Kuigi kahjuks jäi meelde jätmata selle tulemi tõenäosus, oli just see, mis juhtus. Koondise peatreeneriks sai keegi, kes polnud isegi ennustuse lehe favoriidiks.

Taro kaartidega spordiennustused?

Internetis pakuvad mitmed väidetavalt võimetega inimesed oma teenuseid ennustajatena, kas siis taro kaartide abiga või mõnel muul moel. Kes päriselt kaalub selliste ennustajate teenuseid kasutada, võiksite nad esmalt proovile panna spordiennustuste tegemisel, ja alles siis kui nad sulle ennast kümnete õigete tulemustega tõestanud on, oleks põhjust neid ka muus osas usaldada. Tõenäosus, et nad kümnete õigete tulemusteni muidugi jõuavad, on väga ebatõenäoline, seda muidugi välja arvatud juhul kui nad vabal ajal professionaalselt spordiennustustega ei tegele.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...