Pakkumine on lõppenudErakordne võimalus - saa 120 tasuta keerutust ja iPad Air2

Maria kutsub sind see nädal ende juurde mängima ja annab sulle võimaluse korjata tervelt 120 tasuta spinni ja osaleda võimsa iPad Air2 loosis. Iga päev, mil mängid oma lemmikut slotti 20 euro eest, saad järgmisel päeval 10 tasuta spinni kas arvutis või mobiilis Starburst videosloti mängimiseks. Ühtlasi saad iga päeva eest pileti iPad Air 2 auhinnaloosi.Kuid see pole veel kõik. Kui oled iga päev oma lemmikut nimetatud summa eest mänginud, siis kingib Maria sulle lisaks 50 tasuta spinni sellessamas mängus ja kolm lisapiletit iPadi loosiks.

Kuidas kampaanias osaleda?

  • Registreeri end Maria kasutajaks
  • Logi sisse ja sisesta kampaaniakood "1602"
  • Tee vähemalt 20 eurone sissemakse
  • Naudi mistahes automaati 20 euro eest

Hakka mariakaks siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...