Bingomuster

Erinevad bingomängud - bingo mustrid

Hasartmängurid on bingoga oma meelt juba pikki aastaid lahutanud, küll tuli seda varasemalt teha spetsiaalsetes bingosaalides. Nüüd on tänu tehnoloogia arengule saadaval ka bingo veebiversioonid. Online bingost on palju erinevaid versioone ja kuna igaüks leiab midagi vastavalt oma maitsele, on mäng kujunenud üsna populaarseks.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Bingo teeb põnevaks selle küllaldane mängumustrite valik. Järgnevalt selgitamegi, millistes versioonides bingot mängida saab. Eelnev annab huvilisele võimaluse aru saada, kuidas mängumustrid jaotuvad ning milline neist võiks olla kõige meelepärasem.

Horisontaalne bingo: Nagu ka nimest aimata võib, on tegu bingo versiooniga, mille puhul tuleb mänguril saada kokku horisontaalne rida. Antud muster on väga mängurisõbralik, kuna sellega lihtne võita, eriti kui loositakse vajaminev rea keskmine number. Miks nii? Sellepärast, et tühjad ruudud esinevad vaid rea keskel, mis tähendab, et sisuliselt on sul võiduks tarvis nelja ühtivat numbrit.

Vertikaalne bingo: Juhul, kui sinu online bingo lehekülg pakub võimalust mängida ka vertikaalse mustri peale, tähendab see, et sul tuleb oma bingokaardil saada kokku täisveerg. Võidad mängu, kui oled saanud keskmises veerus kõik ruudud ülevalt alla täis. Ka siin annavad tühjad ruudud sulle eelise, kuna nii võidad mängu vähemate numbritega.

Diagonaalne bingo: Mõned online bingo lehed on just diagonaalsele bingole spetsialiseerunud; antud muster on sarnane eelnevale vertikaalsele mustrile. Ainus vahe seisneb sellel, et mänguril tuleb saada kokku vertikaalse asemel diagonaalne rida ning ka siin annavad tühjad ruudud mängurile eelise.

Mustribingo: Antud mängu vorm on vast kõige huvitavam, kuna siin antakse mängurile teatud muster, mis tuleb võiduks kokku saada. Nii on su eesmärk korrata sama mustrit oma kaardil, muster ise seejuures on muutuv, hoides mängureid pidevalt elevil. Just sellepärast enamik mängureid mustribingot armastabki – see ei muutu kunagi väsitavaks või igavaks!

Täismängu (blackout) bingo: Antud bingo on teistest absoluutselt erinev, kuna siin tuleb mänguritel selleks, et võita, märkida kõik kaardil olevad ruudud. Ka täismängu bingot peetakse samuti kui mustribingot äärmiselt põnevaks ning nii-öelda hõivavaks mänguks.

Soovitame huvilistel võimalusi bingo mängimiseks just veebist otsida, kuna nii on su valik põnevate mängude osas oluliselt laiem. Samuti annab see sulle võimaluse mõista, milline kõigist võimalikest bingo versioonidest on sinu lemmik. Vaata online kasiinodes ringi ning avasta bingomaailm!


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...