Pakkumine on lõppenud

Liitu Pafiga ja teeni Rabbit in The Hat mängus tasuta spinne


Teeni deposiidiga kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.Kogu saavutustega veel 600 tasuta spinni

Lisaks on sul võimalus saavutustega veel 600 tasuta spinni teenida. Selleks ei tule teha muud, kui mängida pärisraha panuste eest Pafis uut slotimängu Big Chef, koguda saavutusi ning seejärel nautida tasuta keerutusi.

  • Mängi SIIT Paf veebikasiino uut Big Chef videoslotti
  • Tee minimaalselt 0,15€ panuseid keerutuse kohta
  • Kogu saavutusi saades sobituvaid sümboleid 3,4 ja 5 korda järjest

TEE SISSEMAKSE

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...