Pakkumine on lõppenud

Ole 5000 kiirema seas, kes avab Gonzo's Quest slotika ja saa 5 tasuta spinni


5000 mängijat saavad 5 tasuta spinni

Unibetil on sulle tänaseks varuks häid uudiseid. Nimelt jagab kasiino esimesele 5000 mängijale, kes avavad mobiilist või tahvelarvutist ülipopulaarse Gonzo's Quest slotika, saavad 5 tasuta spinni.Kuidas saada tasuta spinne?

  • Mine oma nutiseadmega SIIA
  • Ava Gonzo's Quest videoslot
  • Kui oled esimese 5000 mängu avaja seas, saad 5 tasuta spinni

Liitu ja saa 100€ boonust ja veel 5 tasuta spinni

Iga Unibetiga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i
Starburst videoslotil.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

LIITU SIIT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...