Euro Golden Cup
Mängutootja : Genesis
Ridade arv : 3
Min panus : 0.25
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 1.0 / 5
Loe siit Euro Golden Cup ülevaadet

Proovi tasuta Euro Golden Cupi

Euro Golden Cup on järjekorras järgmine ilmunud jalgpalli-temaatiline videoslot just enne sellel suvel toimuvaid Euroopa Meistrivõistlusi. Seekord on mängu loojaks Genesis. Uus viie rulliku ja 25 võiduliiniga mänguautomaat viib mängija läbi terve jalgpalliturniiri lootudes jõuda võidu ja igavese kuulsuseni. Euroopa kuldse karika tiitlile saad pretendeerida, kui proovid mängu tasuta või teed pärisraha panuseid näiteks Unibetis, Optibetis või Chanz Casinos.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 1 000 boonus.

Euro Golden Cup mängust lähemalt

Euro Golden Cup on Genesis Gaming'u viie rulliku, kolme mängurea ja 25 võiduliiniga mänguautomaat. Muidu keskmise vahelduvusega mängu idee keerleb ümber lisafunktsioonide, milleks on Kapteni tasuta keerutused, Ründaja tasuta keerutused ja Penalti boonusmäng. Lisaks on vaja koguda trofeesid, mis lukustavad lahti kõik kolm lisafunktsiooni.

Videoslot: Euro Golden Cup
Tootja: Genesis Gaming
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võiduliinid: 25
Boonusmäng: Jah
Tasuta spinnid: Jah
Kordaja: Jah
Automaatne mäng: Jah
Jackpot: 10x
Mängija tasuvus: 94.3%

Tavapäraste mängukaartide asemel on Euro Golden Cup slotika madalamateks sümboliteks jalgpallisärgid numbritega 9st kuni 14ni. Kõrgemateks sümboliteks on erinevate emotsioonidega mängijate nelik, kes võivad maksta kuni neljakümne kordselt panustatud summa, kui suudad mänguväljal neist viite tabada.

Asendussümboliks on kuldne jalgpall, kirjaga ‘Wild’, mis esineb teisel, kolmandal, neljandal ja viiendal rullikul ning asendab kõiki sümboleid, välja arvatud hajussümboleid. Silmad tasub lahti hoida erinevate maade lippudele sümbolitele, mis asuvad esimese ja viienda rulliku all nurgas. Tabades neid mõlemaid, võidad trofee, mis aitab lahti muukida uusi lisafunktsioone.

Mängu hajussümboliks on kohtuniku vile – tabades kolm või enam seesugust sümbolit võidad lisaks tavapärasele võidusummale veel ka tasuta spinne.

Vaata siit Euro Golden Cup tiiserit

Euro Golden Cup Video Slot Game - Trailer

Boonuslahendused

Kapteni tasuta keerutused

Tabades kolme või enamat hajussümbolit, käivitub Kapteni tasuta keerutuste voor. Mängija saab 10 tasuta keerutust koos Libisevate Virnastunud asendussümbolitega, mis jäädes pidama rullil, libisevad kogu ülejäänud rulliku tuues sulle veelgi paremaid võite. Samuti võid tasuta keerutusi juurde võita hajussümbolite taaskordsel tabamisel.

Ründaja tasuta keerutused

Pärast viieteistkümne trofee tabamist (hoia silma oma arengutel peal mänguvälja all olevate lipukestega), lukustad lahti boonusmängu teise taseme, milleks on Ründaja tasuta keerutuste voor. Valik eelmise boonusmängu jaoks jääb alles, kuid tasuta keerutuste arv suureneb 10-lt 12-le.

Ründaja tasuta keerutuste voor tuleb koos ründaja sihtmärkidega ehk sümbolitega, mis võivad muutuda ükskõik, milliseks teiseks sümboliks. Võidusumma makstakse välja, kui kõik sihtmärgid on asendunud sümbolitega. Samuti võib siin voorus taaskäivitada 10 tasuta keerutust, saades sedasi maksimaalselt kuni 20 tasuta keerutust.


€ 1 000 boonus.

Penalti boonusmäng

Niipea, kui oled saanud kätte 30 trofeed, avaneb sulle boonusmängu kolmas tase. Nüüd pakub esimene Kapteni voor kuni 30 tasuta keerutust ning Ründaja voor annab sulle 10 tasuta spinni, ent kõik sihtmärgid muutuvad asendussümboliteks.

Kolmandaks ja viimaseks boonusmänguks on penalti-voor, milles mängijal on viis lööki väravale. Lüües mööda esimese löögiga, saad ühe panustatud summa tagasi. Tabades aga väravat kõigi viie löögiga, võidad viiekordselt oma panustatud summa.

Samuti on löögid väravale arvutist vastasel. Kui vastane lööb sisse rohkem väravaid, ei lisata võitudele kordajaid. Kui tulemused on võrdsed, kahekordistub võidetud summa automaatselt, kui aga võidad vastast, lisatakse võitudele viiekordne kordaja.

Proovi Euro Golden Cup slotti tasuta

Soovides Euro Golden Cup slotil tasuta spinnida, sii seda on võimalik teha kõigis kasiinodes, kus mäng olemas on. Nende kasiinode seas on näiteks järgmised kasiinod:


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 1 000 boonus.
€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Kokkuvõte

Euro Golden Cup ei ole visuaalselt kõige silmatorkavam mänguautomaat turul, kuid lisaks korralikele animatsioonidele ja helilahendustele, on mängu iva ikkagi tema boonuslahendustes. Kui jõuda juba kolmanda tasemeni, mis pole iseenesest üldse lihtne, hakkab mäng tõepoolest ka väga tasuvaks muutuma. Kui sa ei soovi päris raha peale panustada, ent oled jalkafänn, soovitame mängu tasuta raha versioonis proovida.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...