Pakkumine on lõppenud

Osale siit tasuta Unibeti Euro Golden Cup slotiturniiril

Võida oma osa 7000€ ja tehnikavidinaid

Proovi sel nädalal oma õnne Unibeti uuel Euro Golden Cup slotikal ning võida enda osa 7000-eurosest auhinnafondist, 48-tolline teler või üks kahest iPad Minist. Iga päev jagavad 20 parimat mängijat, kellel on suurim ühtlustatud panusega võit, 1000-eurose võidu. Tehnikavidinad lähevad loosi kõigi vahel, kes panustavad vähemalt 50-eurot.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kuidas osaleda Euro Golden Cup turniiril?

Unibet jagab iga päeva parimate mängijate vahel 1000-eurot. Võitmiseks pead tegema vähemalt 20 järjestikkust keerutust minimaalselt 25-sendise panusega. Suurimate ühtlustatud võitudega mängijad jagavad sularaha järgmiselt:

  • 1.koht saab auhinnaks 300€
  • 2. koht saab auhinnaks 175€
  • 3. koht saab auhinnaks 100€
  • 4. kuni 20. koht saavad auhinnaks 25€

Ühtlustatud panusega võit tähendab seda, et turniiril on edukam mängija, kes panustas 20 keerutuse jooksul 10 eurot ja võitis 40 eurot, kui mängija, kes panustas 50 eurot ja võitis 100 eurot.

Liitudes Unibetiga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...