Euroopa Uus mängurite meka?

USA seadusetegijad keelustasid interneti kasiinod, mis põhinevad enam õnnel kui oskustel, eesmärgiga ära hoida suvalist hasartmängurlust oma inimeste seas. Küll aga hakkas seoses Ameerikas toimuvaga levima ka kuulujutt, et Euroopast võib saada uus online mängurluse sihtpunkt. Samuti spekuleeritakse, et kiiresti kasvava majandusega Aasia võib õilmitsema hakata just tänu tohututele online mängurluse ettevõtetele, kes on USAst lahkunud.

Pealiskaudne silmaheide hetke seisule online-mängurluses USAs paljastab tõiga, et hoolimata sellest, et tohutu arv interneti kasiino firmasid on oma tegevuse keelustamise tõttu juba lõpetanud. Näiteks Superior Poker on oma tulevikuplaanid juba avalikusele teatavaks teinud –nimelt kavatseb ettevõte avada uue kasiino lehe, kus aktsepteeritakse ka Ameerika mängijaid.

Mis aga tähendab, et keelustamine ei tee kõiki online mängijaid nö relvituks, kuna mitte just kõik ettevõtted ei lahku riigist ning konkurentsi puudumise tõttu on neil firmadel selged tuleviku väljavaated suurendamaks oma tulusid oluliselt. Teisalt, ka need ettevõtted, kes on keelustamise tõttu lahkunud, püüavad oma tegemisi jalule saada hoopis Ühendkuningriigis või naabruses olevates Kariibimere saartel, et USA mängijatel järkuvalt silma peal hoida.

Rääkides aga sellest, et Euroopal on sanše saamaks online kasiinode tegevusalaks, on asjakohane märkida, et vaid kolme ravhuse kultuuriruum ja majandus – Inglismaa, Saksamaa ning Prantsusmaa – on sobivad online mängurluse arendamiseks. Samas on aga online mängurluse vastu olev opositsioon nii Saksamaal kui ka Prantsusmaal võimas, mistõttu võib juhtuda, et USAst tulnud mängurluse ettevõtted, kes püüavad nö oma jalga nimetatud maale tõsta, võivad olla enne “mängust" välja arvatud, kui nad oma tegevusega alustanudki on.

Kui Saksamaa on juba oma mõnedes provintsides online mängurluse keelanud, siis Prantsusmaa on liiga vaimustunud USA tegevusest, mis puudutab antud keelustamise küsimust. Rääkides aga Inglismaast, pea kuus miljonit inimest logib online mängurluse kodulehekülgedele, mistõttu on sealne konkurents mujalt tulnud ettevõtetele liialt karm.

Vaadates Aasiasse, on Jaapan ilmselt ainus riik, kuhu antud ettevõtted laieneda võiksid. Sellegipoolest on Idamaade kultuuri arvesse võttes sealne turg liialt väike nende ettevõtete jaoks, kes on USAst lahkunud. Hiina ja India võivad olla üheks kiiresti arenevamateks majandusteks kogu maailmas, kuna nimetatud riikide internetikasutajate hulk kasvab äärmiselt kiiresti. Samas pole aga neis riikides kohta online mängurlusele.

Eelnev aga ainult tõestab, et hoolimata tõigast, et USA on keelustanud online hasartmängurluse, on sealsed mängijad siiski suurim turg antud ettevõtetele. Ei Euroopa ega Aasia paku lahendust firmade pinnal püsimiseks. Hoolimata sellest, et paljud online mängurluse firmad on sunnitud oma füüsilist asukohta muutma, toetuvad ettevõtted endiselt just Ameerika mängijatele. Kõik, mida hetkel teha tuleb, on arendada uuenduslik meetod, et lojaalsed USA mängijad saaksid endiselt keelustamisest hoolimata ülekandeid teha.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...