Eurovisiooni ennustuse pilt

Eurovisiooni ennustus 2020 – kes tuleb Eurovisiooni võitjaks?

Eurovisioon on rahvusvaheline lauluvõistlus, mida peetakse juba aastast 1956, ja see toimub igal kevadel. Kui esimesel korral osales võistlusel vaid seitse riiki, siis nüüd on riikide arv juba tunduvalt suurem, olenevalt konkreetsest aastast umbkaudu 40 lähedal või pisut üle selle.

Seoses Eurovisiooni populaarsusega on Eurovisioonist saanud ka populaarne n-ö spordiala, millele panuseid teha. Eurovisiooni ennustuse tegemise võimalus pakuvad ka mitmed Eestis litsentseeritud kihlveokontorid nagu näiteks Betsafe, Unibet, ja Olybet, ja Eurovisiooni ajal tehakse tihtipeale Eurovisiooni võitja ennustajatele ka erinevad boonuseid. Näiteks 2019. aastal pakkus Unibet tasuta 5 eurost Eurovisooni ennustust kõigile Eurovisiooni poolfinaalile panustajatele. Betsafe pakkus näiteks 2018. aastal uutele klientidele, kes soovisid Elina Netšajeva võidule panustajada, korralikult võimendatud koefitsienti (pakutud koefitsiendiks oli 100). Maksimaalseks panuseks oli küll vaid 1 euro. Kuigi selles panusega keegi ei võitnud, tuli ta siiski märkimisväärsele kaheksandale kohale.

Eurovisoon 2020 Rotterdamis

Järgmine Eurovisioon toimub Rotterdamis, Hollandis ja esimene poolfinaal toimub 12. mail 2020, teine poolfinaal 14. mail ning Eurovisiooni finaal toimub 16. mail. Sel korral osaleb Eurovisioonil 42 riiki. Finaali on automaatselt jõudnud juba Hispaania, Holland, Itaalia, Prantsusmaa, Saksamaa, ja Suurbritannia. Ülejäänud riigid peavad osalema poolfinaalides, kust edast saavad vaid parimad.

Eurovisioon – on sellel üldse mõtet?

Eurovisiooni kohta on räägitud igasuguseid jutte – küll seda, et lood on seal kõik parajad ... hunnikud, kui ka seda et hääletamine on poliitiliselt motiveeritud, või siis lähtuvad palju onupoja poliitikast, ehk siis Eesti annab Soomele punkte ja Soome Eestile. Mingil määral vastavad kõik need jutud ka tõele, aga kõigest hoolimata on Eurovisiooni näol tegemist ühel või teisel põhjusel ühe vägagi populaarse lauluvõistlusega, millest soov osa võtta on väga paljudel riikidel. Kui nimi EUROvisioon viitab rohkem millelgi, millel võiks eelkõige osaleda vaid Euroopa riigid, siis nüüdseks on asi EUROst tunduvalt kaugemale jõudnud – osalevad ka „Euroopa” riigid nagu Aserbaidžaan, Austraalia, ning ka Maroko on ühe korra sellele lauluvõistlusele ära eksinud.

Edukaimad riigid Eurovisioonil

Kuigi palju on neid riike, kes kõigi nende aastate jooksul ei ole suutnud veel kordagi Eurovisioonil võitjaks tulla, siis Hollandil, Prantsusmaal, Suurbritannial, ja Luksemburgil on see õnnestunud lausa viiel korral, ning Iirimaal koguni seitsmel korral.

Reeglina korraldab järgmise Eurovisiooni käesoleva aasta võitja, välja arvatud juhul kui nad selle õiguse otsustavad kellelegi teisele anda. Viimast on juhtunud seni vaid kuuel korral.

Eesti Eurovisioonil

Eesti osales Eurovisoonil esimest korda 1993. aastal Ljubljanas ja sellest ajast alates oleme sellest üritusest hoolimata suurest iga-aastasest kriitikast osa võtnud igal aastal. Kui Jaanika Sillamäel ega ka väga mitmetel teistel Eestit esindanud lauljatel ja kollektiividel pole seal just väga hästi läinud, siis 2001. aastal suutis Eesti ka võita, Eestit esindasid sellel aastal Dave Benton ja Tanel Padar looga „Everybody”.

Eurovisiooni ennustusi saad teha järgmistes portaalides:


€ 100 boonus.

€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

€ 30 läbimängimise nõudeta boonus.

Kuigi aastate jooksul on null punktiga lõpetanud koguni 40 riiki, siis Eesti pole nende hulka vähemalt siiani kunagi sattunud.

Eestis toimub Eurovisiooni loo valimiseks üritus nimega Eesti Laul, kuhu saab oma lugusi esitada igaüks ja sel aastal on seda võimalik teha kuni 6. novembri lõunani (kell 12.00). Iga esitaja või bänd või esitada kuni viis erinevat laulu. Tegemist peab loomulikult olema originaalloominguga neid lugusi ei tohi olla varem avaldatud, ja seda ei tohi kolmandatele isikutele avaldada kuni 1. detsembrini.

Eurovisiooni ennustused Eesti kasiinodes

Mida lähemale tuleb Eurovisioon, seda rohkem võimalusi tuleb ka Eesti kasiinodes ja kihlveokontorites Eurovisiooni ennustuste tegemiseks. Ja üsna pea lisame siia ka nende erinevaid Eurovisooni ennustuse eripakkumisi.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...