Hinnang: 5.0 / 5
Evolution gaming

Evolution Gaming

Mängutootja Evolution Gaming loodi 2006. aastal ja on nüüdseks muutunud üheks tuntumaks live kasiino mängude tootjaks. Ettevõte on saanud pidevalt ka erinevaid auhindu oma innovatiivse töö eest, seda nii EGR’i poolt kui ka paljudelt teistelt hasartmängudega seotud organisatsioonidelt.

Ainuüksi 2019. aasta jooksul on Evolution Gaming välja andnud päris mitu nüüdseks juba tuntuks saanud live kasiino mängu. Aastal 2019 välja tulnud mängude hulgas on näiteks 3d animatsioonidega Monopoly Live, täringumängu edasiarendatud variant Lightning Dice, Võta või jäta mängu live kasiino versioon, ning ka näiteks Super Sic Bo.

Evolution Gaming on populaarsust kogumas ka paljudes Eesti kasiinodes ja seda eelkõige just tänu sellel ja eelmisel aastal välja tulnud uutele mängudele.

Ettevõttel on kontorid nii Maltal kui ka näiteks Riias ja kokku pakub Evolution Gaming hetkel tööd rohkem kui 4000 inimesele. Nende klientidest rääkides ei ole väga mõtet kedagi eraldi nimetama hakata, tuleks vaid öelda et ja neil on hulgaliselt väga suuri ja tuntud kliente, kasiinosi, kus nende mänge pakutakse (Eesti kasiinode nimekirja leiad lehe lõpust). 

Mida Evolution Gaming pakub?

Evolution Gaming pakub online kasiinodele erinevaid live kasiino mänge. Nende kaks suurimat live kasiino stuudiot asuvad Riias ja sealt pakuvad nad kokku rohkem erinevaid live kasiino laudu kui ükski teine ettevõte Euroopas. Live kasiino stuudiod on ettevõttel olemas ka Maltal ja Kanadas.

Lisaks stuudiotele on Evolutionil olemas live kasiino lauad tavakasiinodes, pakkumaks mängijatele veelgi reaalsemat live kasiino kogemust.

Evolutioni live kasiino laudades on võimalik mängida ka sinu telefoni või tahvelarvuti kaudu. Evolution Gamingu mängud töötavad nii Androidi tahvelarvutitel, olgu sellekes siis Samsung, Google Nexus, Sony, või midagi hoopis muud, ning samuti Apple tahvelarvutitel. Samuti on mängud loomulikult mängitavad nii iPhone kui ka Android nutitelefonis.

Evolution Gaming pakub live kasiino lahendusi ka teleoperaatoritele.

Evolution Gamingu mängud

Evolution Gaming pakub kasiinodele eelkõige live kasiino mänge ja just tänu neile uuenduslikele lahendustele ongi ettevõtte nüüdseks juba päris populaarseks saanud.

Live rulett

Evolution Gamingu ruletilaudade valik on üsna suur ja mitte ainult laudade vaid ka erinevat tüüpi ruletimängude valik. Lisaks tavapärastele ruletiversioonidele nagu näiteks Euroopa rulett ja Ameerika rulett pakub firma ka kiirruletti, miniruletti, ja ära ei saa mainimata jätta ka kahe kuuliga ruletti. Ühe uue mänguna peaks kindlasti ära mainima ka Lightning Ruleti, kus mõndadele numbritele antakse enne keerutust mingi kindel kordaja. Ehk siis lisaks tavapärastele ruleti võitudele võid sa võita näiteks 50x suurema summa. Seega võrreldes suure osa teiste live kasiino ruleti pakkujatega üritab Evolution Gaming tihtipeale pakkuda midagi uuenduslikumat.

Live blackjack

Kõik teavad, mis on blackjack, ja Evolution Gamingu mängude hulgast võib leida hulgaliselt live blackjacki laudu, nii tavalisi kui ka VIP laudu.

Live bakaraa

Ka bakaraast on Evolution Gamingul olemas nii kõigile teada-tuntud tavaversioonid kui ka kergelt täiustatud versioonid rohkemate kaamerate ja muu sellisega.

Võta või Jäta

Selle mängu televersiooniga peaks kursis olema kõik, kuna seda oli võimalik mõned aastad tagasi vaadata kõigil Eesti televaatajatel. Ja see live kasiino mäng baseerubki sellel tuntud telemängul, v.a. võrreldes telemänguga on seda võimalik mängida kõigil, kõikjal, ning ööpäevaringselt.

Mängija eesmärgiks on kõigepealt n-ö stuudiomängu saada, ja seejärel valida omale kohver. Edasi tulevad tehingud pangaga ja kõik muu selline. Loe Võta või jäta mängu tutvustus siin.

Monopoly live

Monopoly Live mängu andis Evolution Gaming välja aastal 2019 koostöös Hasbro’ga (Monopoli lauamängu tootjaga). Tegemist on teada-tuntud lauamängu live kasiino versiooniga, kus mängu juhib live diiler, ja kus on lisaks õnnerattale olemas ka lahe 3d animatsioonidega boonusmäng. Loe Monopoly Live ülevaadet siin.

Lightning Dice

Lightning Dice mängu näol on põhimõtteliselt tegemist täringumängu edasiarendatud versiooniga, mida soovitaks kindlasti lähemalt uurida. Nagu mitmete teiste mängude puhul on Evolution Gaming võtnud lihtsa mängu ja teinud sellest lahedama ja huvitavama versiooni, kus on võimalik lisaks tavapärastele võitudele saada kuni 1000x võitude kordajaid.

Evolution Gaming - innovatiivne mängutootja

Evolution Gaming on mängutootja, kes on siiani üritanud ja üritab kindlasti ka edasi tuua teada-tuntud live kasiino mängudesse sisse uuendusi, mida teistelt mängutootjatelt väga palju näha ei ole olnud. Samuti vaatab Evolution Gaming erinevaid telesaateid ja lauamänge selle pilguga, et kas sellest on äkki võimalik mõni huvitav mäng toota.

Millistes Eesti kasiinodes saab Evolution Gamingu mänge mängida?

Evolution Gamingu toodangut pakuvad pea kõik live kasiino mänge pakkuvad Eestis litsentseeritud kasiinod, nagu näiteks:


€ 500 boonus ja 300 tasuta spinni.

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

€ 1 000 boonus.

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.