Crazy Time

Evolution Gaming tuli välja uue live kasiino mängušõuga Crazy Time

Evolution Gaming tuli äsja välja uue ja ägeda live kasiino mängusaatega, mis kannab nime Crazy Time. Mängu võidupotentsiaal on võimas - maksimaalselt on võimalik võita kuni 160 000x panus. 

Crazy Time on olemas nüüdseks ka juba päris mitmes meie poolt arvustatud Eesti kasiinos. Näiteks on mängu võimalik mängida Betsafe'is, Unibetis ja ka Slots.io's. Ja tõenäoliselt jõuab mäng üsna pea ka mitmetesse teistesse Eestis litsentseeritud kasiinodesse.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Crazy Time panusevahemik on €0.10 - €5000, ehk siis mäng on mõeldud nii suurtele high-rolleritele kui ka neile, kes soovivad meelelahutuseks mängida tunduvalt väiksemate panustega.

Tegemist on põhimõtteliselt õnneratta mänguga, kus õnnerattal on 54 sektorit. Olemas on numbrid (ehk võidukordajad) 1, 2, 5 ja 10 ning samuti on mängus neli erinevat boonusmängu - Coin Flip, Cash Hunt, Pachinko ja Crazy Time. Coin Flip mängus on võimalik võita kuni 5 000x panus, Pachinko mängus kuni 10 000x panus, Cash Hunt mängus kuni 25 000x võit ning Crazy Time mängus on võimalik saada maksimaalselt kuni võimas 160 000x võit.

Evolution Gaming on viimaste aastate jooksul välja tulnud ka mitmete teiste uut tüüpi live kasiino mängudega, mis on online kasiinodes juba ka palju populaarsust kogunud. Nendest võiks ära mainida nii Monopoly Live mängu, Võta või Jäta live kasiino versiooni kui ka näiteks nende Lightning Roulette mängu ja Lightning Dice'i.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...