Excalibur - kuningas Arthuri ja tema legendaarse mõõga saaga

Läheme nüüd suure sammu ajaloos tagasi. Aega, millal lugude järgi kuningas Arthur, tema õuevõlur Merlin, Guinevere ja muidugi kuninga legendaarne kivist mõõk Excalibur mööda Inglismaad ringi müttasid.

Kuulsal saagal on väga vähe pistmist päris ajalooga, kuid tegu on Inglismaa ühe enimarmastatud ja kõneainet pakkunud müüdiga. Saad seda mängu proovida meie kasiinodes - Marias, Unibetis või Pafis - kas niisama ajaviiteks või soovi korral raha peale mängides.Mängust lähemalt

Excalibur on viie rulliku ja 20-panusereaga videoslot Net Entertainmentilt, milles leiad asendus-ja hajussümbolid ning tasuta keerutused. Mängus saad panustada kuni 20-l panuseliinil ning kuni nelja erineva panusega.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Panuseread: 20
Panusevahemik: €0.01 - €400.00
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Progressiivne: Ei
Jackpot: 10 000x
Mängija tasuvus: 95.1%
Välja antud: 2014

Rullikutel on keldilike disainidega sümbolid, mis on väga atraktiivsed - nende hulka kuuluvad Must Rüütel, Daam järves, Lancelot, Guinevere, Merlin ning kuningas Arthur. Madalamad sümbolid on kilpidele graveeritud kõrgemad mängukaardid. Excalibur on asendussümboliks ning Püha Graal hajussümboliks, mis võib olla väärt kuni 30 tasuta keerutust.

Boonusmängud

Tasuta keerutused

Mängus on ohtralt tasuta keerutusi ning need aktiveeruvad tabades, kui tabad kolme, nelja või viite Püha Graali sümbolit ükskõik, kus kohas rullidel, mille järel saab vastavalt kas 10, 20 või 30 tasuta keerutust. Heaks uudiseks on veel fakt, et iga võit tasuta keerutuste ajal korrutatakse kolmega!

Kolm sümbolit = 10 tasuta keerutust
Neli sümbolit = 20 tasuta keerutust
Viis sümbolit = 30 tasuta keerutust

Kuldne asendussümbol

Kuldne Excaliburi hajussümbol on väärt mainimist. Kui tavaline asendussümbol korrutab kõik võidud, milles ta osaline on, kahega, siis kuldne asendussümbol hoopis neljakordistab need. Kahjuks ilmub see eriline sümbol ainult keskmisel rullikul.

Kokkuvõte

Kuigi tegemist ei ole kõige omanäolisema ja erakordsema Net Entertainmenti väljalaskega, pole siiski hinnaalandust tehtud ning graafika ja taustamuusika on endiselt kõrgel tasemel ning meelelahutuslikud.