Fish Party

Fish Party – hullumeelne kalapidu slotimaailmas

Fish Party on 5 mängurea ja 243 võiduliiniga slot, mille tegevustik leiab aset ookeanipõhjas koos energiliste mereelukatega nagu krabid, meritähed, ussid ja värvilised troopikakalad. Mäng ei ole mere-teemaliste slottide seas teps mitte esimeste seas, taolisi mänge on loonud pea kõik mängutootjad. Antud slotti eristab aga teistest näiteks vee ja kalade liikumine, mis on voolavam ja realistlikum. Kalad ujuvad ümber mänguridade ja neid eristavad üksteisest veemullid.

Mänguinfo

Fist Party pole küll niisama glamuurne Microgamingu mäng, kui seda on näiteks hiljuti turule tulnud Terminaator, ent kalapidu võib su meeli ootamatult hästi lahutada ja pakkuda oma lihtsuses suurepäraseid auhindu.

Mängu teevad lahedaks selle heliefektid ja veider värviline graafika, samuti tõik, et sul on võimalik võita kuni 97 000 münti kõigest 30 sendiste panustega. Nii võib vabalt juhtuda, et mitte ainult kalad arvuti ekraanil ei pidutse, vaid sina kaa.

Fish Party RTP on 96.5%.

Siin veebis saad liituda kalapeoga

€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Boonused ja tasuta keerutused

The Fish Party sloti ikoon on mängus wild-sümbol, mis asendab kõiki teisi sümboleid peale Clam scatter-sümboli. Kõige põnevam sümbol selles mängus ongi just scatter, sest see aitab mänguritel vabastada tasuta keerutused. Iga kord kui võidad auhinna, aktiveerub õnnemäng, mis annab võimaluse senised võidud kahe-või neljakordistada.

Selleks, et saada tasuta keerutusi, tuleb sul ekraanile saada vähemalt kolm nimetatud Clam-sümbolit. Kokku on võimalik võita selles ringis 8 kuni 20 tasuta keerutust, mille jooksul nii mõnedki sümbolid mitmekordistuvad suurendades sinu võitu. See erilahendus töötab ka tasuta mängu puhul.

Vaata siit, kuidas mäng käib

Kokkuvõte

Kalapeo slotimäng on küll üsna tavaline võrreldes mitmete teise uute Microgamingu mängudega. See aga ei tähenda, et mäng poleks samaväärselt nauditav. Tegu on põneva õnnemänguga, mille suured võiduvõimalused tekitavad pinget ja põnevust.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...