Saa Triobetis tasuta Football: Champion Cup spinne

10 tasuta Football: Champions Cup spinni

Triobet jagab täna spordisõpradele tasuta keerutusi uuel Net Entertainment'i jalgpalli EM teemalisel videoslotil Football: Champions Cup. Lihtsalt logi oma mobiilsele kasiino kontole ja ava mänguautomaat 10 tasuta keerutusega või liitu kasiinoga veel enne kella 18:00, sest spinnid on saadaval kuni kella 19:00ni. Kasiinoga liitudes ootab sind tervitusboonusena ka tasuta raha ja veelgi enam priisid spinne.


Triobet € 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinnid.

|


Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Triobeti mobiilset kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või liitu kasiinoga tasuta
  • Saa tervitusboonusena tasuta raha ja spinne
  • Ava Football: Champions Cup videoslot
  • Tee seda ajavahemikus 18:00 kuni 19:00
  • Saa automaatselt 10 tasuta spinni

Vaata siit Champions Cup tiiserit

Football: Champions Cup on Rootsi päritolu mängutootja Net Entertainment videoslot, millel on viis rullikut, kolm mängurida ja 25 fikseeritud võiduliini. Mõistagi toimub põnev tegevustik jalgpalli staadionil ühes mängu vürtsitavate tasuta keerutuste, katvate asendussümbolite ja penaltilöökide boonusmänguga.

Football: Champions Cup™ - Desktop 

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis. Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge


Eestikasiino.com