Fortune Teller
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 30
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Fortune Teller - sinu selgeltnägija tuleproov

Pane oma selgeltnägija proovile. Lase tal kristallkuulide, ennustuskaardite ja numbrisümboolikaga tõestada, kas ta suudab tõelise aarde leida, et sinuni küllus ja rahulolu tuua? Küll selle materiaalses tähenduses, et saaksid vabaduse teha just seda, mis sulle meeldib.

Oma ennustajat saad külastada Maria, Unibeti ja Pafi veebikasiinos, kus on võimalik mängu niisama ajaviiteks mängida kui ka soovi korral oma õnn ja tulevik reaalse raha eest panustades proovile panna.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust rohkem

Fortune Teller on viie rulliku, 30-panuserea ning mitme mündi toetusega Net Entertainmenti videoslot, mida iseloomustavad hajussümbolid, asendussümbolid, tasuta keerutused

ja tarokaartide boonusmäng. Videoslotti on võimalik mängida ühest kuni 30-l panusereal ja kuni neljal panusetasandil. Mängu tegevustik toimub selgeltnägija karavanis teemakohaselt veidi müstilise muusika ja kellukesehelina saatel.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Panuseread: 30
Rea panus: €0.01 - €2.00
Spinni panus: €0.01 - €60.00
Jackpot: 7500x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 93,3%
Välja antud: 2012

Nagu juba mainitud, on mängu üheks peamiseks ennustusvahendiks tarokaardid. Madalama väärtusega sümboliks on kaardid 10 ja J. Q, K ja A sümbolid on maalitud ennustaja tramburiinidele. Kõrgemaid väärtuseid esindavad sloti ennustega seotud elemendid nagu selgeltnägija karavan, must kass ja metsik hobune, kes teisi sümboleid asendab. Fortune Teller boonussümboliteks on kristallkuul ja müstiline märk.

Boonuslahendused

Tarokaartide mäng

See tarokaartide boonusmäng avaneb siis, kui tabad kolme või enamat boonussümbolit aktiivsel panusereal vasakult-paremale arvestuses.

Klõpsa tarokaartidel, et mõista oma tuleviku müsteeriumit ja võida lisaks boonusmünte. Antud mäng lõppeb, kui avad surmakaardi.

Tasuta keerutused

Taba kolme või rohkemat kristallkuuli hajussümbolit, et hakata tasuta keerutama. Ennustaja kuulike jagab sulle siin voorus lahkelt 12 tasuta spinni ja kui su tulevik on eriti helge, siis kolmekordistab see ka su võidud.

Kokkuvõte

Kui sulle tundub, et mida rohkem boonuslahendusi, seda parem, siis see mäng on sulle! Pealekaubaks kenale graafikale ja ühtaegu kõhedusttekitavale, ent siiski nauditavale helile võid saada suurte võitude ja helde ennustusega vägeva perspektiivi oma õnnelikuks tulevikuks.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...