Fruit Case
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.20
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Fruit Case videoslottFruit Case - hakka aga moosi valmistama

Nii veider kui sa ka ei tundu, on antud NetEnti videosloti teemaks just moosi valmistamine. Liitu vabrikuga, millel on viis rullikut, 20-panuserida ja hunnik mahlaseid ja magusaid puuvilju, mis iga järgneva keerutusega aina moosiks muutuvad.

Moosivabriku tegemistega saad liituda Maria, Unibeti või Pafi veebikasiinos, kus on võimalik niisama ajaviiteks või raha peale panustades Fruit Case'i mängida.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust on muuseas olemas ka mobiilne Touch-versioon. Vaata siit, kuidas see käib:

Fruit Shop Touch™ - Net Entertainment
 

Mängust lähemalt

Fruit Case on NetEnti puuvilja mänguautomaat, millel on viis rullikut ja 20-panuserida. Seda iseloomustavad boonusmäng, tasuta keerutused, laviini-funktsioon, asendus-ning hajussümbolid.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Võiduliinid: 20
Rea panus: €0.15 - €100.00
Spinni panus: €0.15 - €100.00
Jackpot: 2000x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 96.4%
Välja antud: 2013

Mängu madalamaid sümboleid esindavad traditsioonilised mängukaardid, milldl ilutsevad erivärvilised moosipurgid. Sloti peategelased, puuviljad nagu pirn, sidrun, apelsin ja maasikas, esindavad kõrgema väärtusega sümboleid. Mängus on ka blender ehk vabalangemiste sümbol ning asendussümboliks on selles puuviljakorv.

Boonuslahendused

Laviini-funktsioon

Laviini-funktsiooniga mängud on alati põnevad. Iga kord võidukombinatsiooni tabades, plahvatavad ja kaovad mänguväljalt selle moodustanud sümbolid, et teha ruumi järgmisele sümbolite laviinile. Nii on sinu võiduvõimalused veelgi suuremad. Pane tähele, et selle vooru asendussümboli kordaja suureneb iga uue laviiniga, kuni see jõuab maksimaalse kordajani jäädes sellele tasemele seni, kuni rohkem enam võite ei teki.

Maksimaalselt suurenevad sinu võidud selles voorus kuni kaheksa korda ning minimaalselt kaks korda.

Vabalangemiste boonusmäng

Niipea, kui tabad mänguvälja esimesel, teisel ja kolmandal rullikul kolme blenderit, ootavad sind 10 tasuta keerutust. Vabalangmise sümbolid peavad ilmuma panusereal järjest, alustades vasakpoolseimast rullikust. Antud mänguvooru mündivõidud suurendavad sinu võidud kolmekordseks.

Kokkuvõte

Kui sulle seesugused puuviljamängud meeldivad, siis proovi ka Funky Fruits Farm ja Fruit Shop järele. Mängu teeb põnevaks just selle laviini-funktsioon, ent ka vabalangemiste boonusmäng lisab sellele teatavat lõbu.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...