Fruit Shop
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.15
Võiduliine : 30
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Fruit Shop - asu värskete puuviljade jahile

Fruit Shop on Net Entertainmenti äärmiselt energiline videoslot, millel on viis rullikut ning 15-panuserida. Seda iseloomustavad asendussümbolid, kordaja ja tasuta keerutused. Leiad värske puuviljavaliku Maria, Unibeti ja Pafi valikust. Saad puuvilju niisama ajaviiteks mekkida või soovi korral neid reaalse raha peale keerutada, et panna oma õnn proovile.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Fruit Shop on viie rulliku ja 15-panusereaga videoslot, mida iseloomustavad klassikalised funktsioonid nagu asendussümbolid, tasuta keerutused ja kordaja. Mäng on saadaval lisaks tavaversioonile ka mobiilsena.

Vaata siit, kuidas see käib:

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Panuseread: 15
Spinni panus: €0.15 - €150.00
Jackpot: 2000x
Boonusmäng: Ei
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 96.7 %
Välja antud: 2014

Mängu madalama väärtusega sümboliteks on 10, J, Q, K ja A. Kõrgemaid sümboleid esindavad mängus värsked puuviljad nagu arbuus, apelsin, sidrun, ploom ja kirss. Asendussümboliks on puuviljapoe logo, mis on ühtlasi ka sinu võitude kahekordistaja. Videosloti tegevustik toimub mõistagi just puuviljapoe taustal.

Boonuslahendused

Fruit Shop videosloti näol on tegemist lihtsa mänguga, millel puuduvad erilised boonusmängud. Küll aga on sul võimalik üsna tihedalt tabada tasuta keerutuste vooru.

Tasuta keerutused

Tasuta keerutuste vooru avavad panuserea ühesugused puuviljasümbolid. Selle vooru võidud duubeldatakse.

  • 3, 4 või 5 arbuusi annavad vastavalt 1, 2 või 5 tasuta keerutust
  • 3, 4 või 5 apelsini annavad vastavalt 1, 2 või 5 tasuta keerutust
  • 3, 4 või 5 sidrunit annavad vastavalt 1, 2 või 5 tasuta keerutust
  • 3, 4 või 5 ploomi annavad vastavalt 1, 2 või 5 tasuta keerutust
  • 3, 4 või 5 kirssi annavad vastavalt 1, 2 või 5 tasuta keerutust

Pane tähele, et lisaks duubeldatud võitudele on sul võimalik tabada ka aina uusi lisakeerutusi, kui tabad samasuguseid sümboleid.

Kokkuvõte

Lihtsa, ent põneva Fruit Shop videosloti põhitegevus käib selle tavamängus. Vürtsi lisab mängule tasuta keerutuste voor, mis avaneb üsnagi tihti. Kui sulle meeldivad puuviljamängud, siis ka Fruit Case slotti.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...