Pakkumine on lõppenud

Kraabi Pafis Funky Monkey kiirloteriid ja võida iPhone 6 Plus


Kraabi Funky Monkey'iga iPhone 6 Plus

Pafi Funky Monkey pärdik üllatab seekord kraapekaartide alt ilmuvate nutitelefonidega. Nimelt saavad 12 õnnelikku, kes kraabivad mänguvälja kattekihi alt naeratava ahvipärdiku, iPhone 6 Plus telefoni.Kuidas Funky Monkey õnnemäng käib?

Funky Monkey kraapekaardiga võitmiseks ei tule teha muud, kui logida SIIT Pafi veebikasiinosse ja soetada endale see kiirloterii pilet. Pileti alt on võimalik kraapida kolm erinevat auhinda, milleks on:

  • Kraabi kattekihi alt välja kolm ühesugust arvu ja võida kuni 5000€
  • Kraabi kattekihi alt välja ahvipärdik ja võida uhiuus iPhone 6 Plus väärtusega 769€
  • Kraabi mänguvälja kattekihi alt välja uus loteriipilet

Saa Pafiga liitudes 100€ boonust ja 100 tasuta spinni

Kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, saad selle alloleva lingi kaudu luua. Nii ootab sind tervitusboonus, milleks on 100 tasuta spinni Microgaming'u slotimängus Rabbit in the Hat. Lisaks saad kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks kasuta sissemaksel boonuskoodi BONUS100.

OSTA LOTERIIPILET

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...