Osale siit Pafi Funky Monkey kampaanias

Võida Funky Monkey mänguga iPhone 6S

Kraabi Pafis Funky Monkey kraapekaardi alt endale uhiuus iPhone 6S, 5000€ või uus õnneloosi pilet. Loosis osalemiseks ei ole tarvis teha muud, kui logida oma kasiinokontole või registreeruda Pafi kasutajaks, soetada Funky Monkey kraapekaart ja hoida võidu tarvis pöidlad pihus.Kuidas võita iPhone 6S?

  • Külasta Pafi online kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Soeta Funky Monkey õnneloosi pilet
  • Kraabi pileti alt 5000€, iPhone 6S või uus loosipilet

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Tutvu siit teiste NetEnt'i mängudega

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


Eestikasiino.com