Funky Seventies - mäng diskokuulide ja platvormide ajastust

Rahu, armastus, vabadus ja metsikud peod - need on vaid mõned märksõnad, mis kirjeldavad lillelaste hiigelaega. Mängi end ajas tagasi 70ndatesse, kus pidutsetakse diskokuuli all kõrgetel platvormkingadel ja gruuvitakse kassettmängijate saatel. Sinu pidu toimub Maria, Unibeti ja Pafi kasiinos, kus saad lustida kas niisama ajaviiteks või soovi korral panustada päris raha ja panna oma õnn tõeliselt proovile.Mängust lähemalt

Funky Seventies on viie rulliku, nelja mängurea ja 40-võiduliiniga videoslot Net Entertainmentilt. Seda iseloomustavad asedus-ja hajussümbolid, virnastatud asendused ja lisakeerutused. Antud slotti on võimalik mängida ühel kuni 40-l real ning ühest kuni viiel panusetasemel.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 4
Panuseread: 40
Panusevahemik: €0.01 - €100.00
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Progresiivne: Ei
Jackpot: 1000x
Mängija tasuvus: 96.5%
Välja antud: 2014

Mängu iseloomustavad 70ndate ikoonid nagu sädelev diskokuul, platvormkingad, vintage-autod jne. Selle boonussümboliks on 70ndate asendussümbol ja hajussümboliks punapeast afrotšikk.

Boonuslahendused

Virnastatud 70ndate asendused

Virnastatud 70ndate asendussümbol mitte ainult ei asenda madalamaid sümboleid võidukombinatsioonides, aga see ilmub virnastatult ehk üksteise peal, mis tähendab, et sinu võiduvõimalused suurenevad märgatavalt.

Tasuta keerutused

Taba vähemalt kolme afrotšiki sümbolit ükskõik kuskohas rullikutel, et avada oma lisakeerutuste voor, kus saad viis uut võimalust priilt spinnida. Selle vooru võidud kahekordistatakse. Pealegi, kui tabad vooru jooksul uuesti kolme sedasama sümbolit, saad lisaks viis keerutust.

Kokkuvõte

Funky Seventies näol on tegu üsna lihtsa videoslotiha, mille teevad nauditavaks selle nostalgiline temaatika ja vastavad sümbolid. Me soovitame sul taustahelid peale jätta, see teeb mängu veelgi tõetruumaks.