Game of Thrones - detsembris ilmub aasta oodatuim slot

Ameerika ulmekirjaniku George R. R Martini fantastiliste teoste põhjal valminud hittsari "Troonide mäng" võtab Microgaming'u abil videosloti kuju. Kõikidele Westerose fanaasiamaailma ja kvaliteetsete mänguautomaatide fännidele on alates 1. detsembrist parimates kasiinodes saadaval samanimeline slotimäng.

Microgaming'u tegevdirektor Roger Raatgever väljendas pärast koostöö sõlmimist HBO-ga elevust, et ettevõte saab niivõrd populaarsele sarjale slotimängu arendada. "Meie idee on kõikide nende müstiliste fantaasiategelaste abil sarjale vääriline videoslot luua," rääkis mees ja lubas, et nii operaatoritel kui ka mänguhuvilistel on, mida pikisilmi oodata.

Ka HBO Global Licensing'u direktor Josh Goodstadt kiitis omaltpoolt jõudude ühendamist ja oli veednunud, et tänu seesugusele partnerlusele jõuab niigi tohutu globaalse mõjuga sari oma levikult ilmselt uude reaalsusesse. "Me oleme sõnuseletamatult rõõmsad, et saame oma ala absoluutse tegijaga, sellise hiiglasliku mängutootjaga, koostööd teha," väljendas mees headmeelt ja lisas, et uue mänguautomaadi näol leiavad sarja aktiivsed fännid kindlasti veel ühe viisi, kuidas end Westerose tegevustega siduda.

"Troonide mäng" on George R. R. Martini fantaasiaseerial "Jää ja tule laul" esimesel osal põhinev seriaal muinasjutulisest Westerose kuningriigist ja neljast perekonnast, kes püüavad läbi salasepitsuste ja intriigide saavutada kuningriigis ülemvõim. See tähendab, et võitlus trooni pärast on käimas. Sama võitlus toimub ka seriaali slotiversioonis.

Neid kahte eristab vaid see, et kui seriaalis tähendab raudtrooni ette sattumine pigem jama, siis mängus kindlustab sulle kolme, nelja või viie selle sümboli nägemine tasuta keerutuste valiku koos Stacked-wild asendussümbolite lisaga. Sloti igal kuningriigil on omad eelised. Näiteks, kui valid Baratheoni, saad kaheksa tasuta keerutust ja viis kordajat. Samas ootavad Targaryeni kasuks otsustanuid suisa 18 tasuta spinni, ent kaks kordajat. Mängu minimaalne panus sõltub sinu valitud seadistustest: 15 mängurea korral on selleks 0,15 eurot ning 243 võidukombinatsiooni puhul 0,30 eurot.

Lisaks suurepärastele lisafunktsioonidele, on mängu graafika ja heli kvaliteetne ning vägagi nauditav. Mängu on võimalik selle ilmumise järel tasuta järele proovida. Samuti pakume sulle oma lehe kaudu tasuta keerutusi, et saaksid mängu enne raha peale panustamist uudistada. "Game of Thrones" slotti on võimalik mängida nii arvutist, mobiililt kui ka tahvlilt.

Tutvu sloti treileriga siin

Viimased hitid Microgaming'ult

Kui sa armastad Microgaming'u slotte, siis võid aasta vingeima sloti ilmumist oodates mängida viimaseid hitte.

Jurassic Park

Fish Party

Mängud on saadaval järgmistes veebikasiinodes

Microgaming arendas esimese tõelise online-kasiino aastal 1994. Tegu on tõelise gigandi ja rekordimurdjaga mängutootjate seas. Ettevõte on loonud tuhandeid unikaalseid maapealse- ja veebikasiino, mobiili, pokkeri ning bingo mänge. Microgaming on lisaks kõige suurema progressiivse jackpoti võrgustiku peremeheks.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...