Pakkumine on lõppenud

Teeni Game of Thrones videoslotiga kuni 2072 tasuta keerutust

Game of Thrones'iga 2072 tasuta spinni

Külasta Pafi online kasiinot siit ja võta osa Game of Thrones mängu väljakutsest. Nimelt saad igapäevaselt kasiino seatud ülesannete ja missioonide täitmise eest preemiaks tasuta keerutusi. Kokku on võimalik teenida selle kuu jooksul kuni 2072 priid spinni, millega saad sellesamas mängus järgmisel päeval oma õnne proovile panna.Milliste väljakutsete eest tasuta keerutusi teenid?

  • Tee sissemakse ja saad 10 tasuta keerutust
  • Mängi 2000 tasuta keerutust ja saad 50 tasuta keerutust
  • Võida oma panusest 100 korda suurem summa ja saad 300 tasuta keerutust
  • Võida oma panusest 200 korda suurem summa ja saad 500 tasuta keerutust
  • Tee 8 võidukeerutust järjest ja saad 1000 tasuta keerutust

Kuidas võita tasuta keerutusi?

  • Külasta Pafi online kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Täida iga päev kasiino seatud ülesanded
  • Teenid kuni 2072 tasuta keerutust

Game of Thrones videoslotist lähemalt

Game of Thrones ehk Troonide mäng on Microgaming'u videoslot, millel on viieteistkümne ja 243-mängureaga versioon. Mäng baseerub armastatud autori George R.R. Martini samanimelisel bestsellerite seerial, millest on tehtud ka ülemaailmseks hitiks kujunenud teleseriaal. Eeposlik mäng oma 3x5 rulliku ja 15 mängureaga algab minimaalse mündiväärtusega 15 eurosenti, kuid valides 243 võiduviisiga versiooni muutub see 30ks eurosendiks.

Mänguautomaadi üheks peamiseks atraktsiooniks on tasuta keerutuste funktsioon, kus sulle antakse valik teenida ühte neljast Westerose majadest (igal majal on oma voor). See lisafunktsioon käivitub, kui tabad kolme Game of Thrones logoga hajussümbolit. Iga maja pakub erinevat numbrit tasuta keerutusi, erinevat kordajat ja erinevat arvu ladustuvaid sümboleid.

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siit ka NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...