Geisha Wonders
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 30
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Geisha Wonders - naudi müstiliste seltsidaamide seltskonda

Need Jaapani fenomenaalsed, elukutselised seltsidaamid ehk geišad on kohalikud kõrgelt haritud naisterahvad, kes tunnevad hästi kirjandust, kunsti ja muusikat. Geiša mõiste tekkis 18ndal sajandil, kui nende staatus oli pisut parem, kui tavalistel naistel. Nii müüsid nii mõnedki kehvemal majanduslikul järjel olevad inimesed oma tütreid geišadeks.

Need naissoost meelelahutajad kutsuvad sind enda müstilisse mängu Maria, Unibeti ja Pafi kasiinos. Liitu salapärase seltskonnaga ja naudi mängu. Keeruta, kas niisama ajaviiteks ja silmailuks või pane oma õnn soovi korral reaalse raha peale proovile.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Geisha Wonders on viie rulliku ja 30-panusereaga videoslot Net Entertainmentilt. Seda iseloomustavad arvukad mündid, kaks pöörlevat ühist jackpotti, asendus-ja hajussümbolid ning lisakeerutused. Mängida on sul võimalik kuni neljal panusetasandil.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Panuseread: 30
Rea panus: 0.01 - 2.00€
Spinni panus: 0.01 - 60.00€
Jackpot: 10000x
Boonusmäng: Jah
Lisakeerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 93.1%
Välja antud: 2014

Mängu madalamateks sümboliteks on Jaapani kirjasüsteemi kanji-märgid, mis on kas sinisel, oranžil, lilll või rohelisel paberlaternal. Kõrgema väärtuse esindajateks on kaunid joonistused traditsioonilisest lehvikust, teeserviisist, bonsai puust, koi kalast ja Maneki Nekost ehk lehvitavast kuldsest kassist, kes on meile tuttav tegelane Hiina toidukohtade ja ilusalongide akendelt.

Boonussümboliks on buddha-asendussümbol, hajussümboliks geiša ise ning tähed toovad sulle universumi soovil taevast alla hiigelsuured progressiivse jackpoti võidud.

Boonuslahendused

Progresiivne jackpot

Geisha Wonders on üks NetEnti progressiivse jackpotiga mängudest. Kuidas saada jackpot endale? Taba nelja või enamat tähe-sümbolit aktiivsel panusereal ja Wonder Jackpot on sinu. Kui sul õnnestub aga tabada suisa viite seesugust sümbolit, siis saad sa Mega Wonder Jackpoti.

Pane tähele, et selles voorus on oluline see, kui suure summa peale sa panustasid, sest mida rohkem panustad, seda suuremad on ka sinu võiduvõimalused.

Lisakeerutused

Taba kolme, nelja või viite geiša hajussümbolit ning võida vastavalt 10, 20 või 30 tasuta keerutust. Kui sul õnnestub ekraanile manada veel kolm seesugust sümbolit, siis ootavad sind lisakeerutused ja topeltvõidud.

Kokkuvõte

Geisha Wonders on kena videoslot, mille mängujoon on Jaapanile kohaselt minimalistlik ja puhas ning taustamuusika rahustav.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...