Ghost Pirates
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 243
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Ghost Pirates - liitu viirastuspiraatide õudusmaailmaga

Inglise päritolu William Hope Hodgson on lisaks ulmekirjaniku staatusele tuntud ka kui meremees, kulturist ja fotograaf. Oma kõhedust tekitava suhtumise seilamisse on ta talletanud näiteks mereteemalisse õudusjuttu "Viirastuspiraadid", kus loo peategelaseks olev noormees satub kummitustest vaevatud kaubalaevale, millel ei olegi kungi määratud kodusadamasse jõuda. Tänaseks on NetEnt loonud raamatu põhjal ka videosloti Ghost Pirates.

Liitu viirastuspiraatidega kas Unibetis, Pafis või Maria kasiinos. Kõigis neis nimetatud veebikasiinodes saad videoslotti nii ajaviiteks kui ka soovi korral raha peale panustades mängida.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Ghost Pirates on viie rulliku ja 243-panuseteega videoslot NetEntilt, millel puuduvad võiduliinid. Mängida on sul võimalik 3, 9, 27, 81 või 243 panuseteega ja ühest kuni viiel panusetasemel. Slotti iseloomustavad veel asendus- ja hajussümbolid ning tasuta keerutused.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Panuseread: 243
Rea panus: €0.01 - €2.50
Spinni panus: €0.01 - €62.50
Jackpot: 3000x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Mängija tasuvus: 96.9%

Ghost Pirates slotil puuduvad traditsioonilised mängukaardi sümbolid, vaid nende asemel on kohased piraatidega seotud ikoonid - ankur, suurtükk, pealuuga vaas, maakaart ja kompass jms. Asendussümboliks on mängus pealuu ning hajussümboliks aardelaegas. Sloti rullikud asetsevad kummituslaeva taustal.

Boonuslahendused

243 võidukombinatsiooni

Nagu juba mainitud, siis on sul selle sloti puhul võimalik valida, kui mitme võiduliiniga sa mängida soovid - on see 3, 9, 27, 81 või koguni 243. Muidugi mõista ootavad sind seda vägevamad auhinna võimalused, mida rohkem liine sa mängu rakendad. Boonusringis tagab see sulle ka rohkem tasuta keerutusi.

Tasuta keerutused

Boonusmängus võivad sind üllatada rohked tasuta keerutused. Selleks, et neid saada, tuleb sul tabada kas kolme, nelja või viite aardelaeka sümbolit.

Kui sa mängid 243 võiduliiniga, siis saad tasuta keerutusi selliselt:

3 hajussümbolit = 15 tasuta keerutust
4 hajussümbolit = 20 tasuta keerutust
5 hajussümbolit = 25 tasuta keerutust

Kui oled valinud mängimiseks aga vähem ridasid, siis saad sa lisakeerutusi selliselt:

3 hajussümbolit = 10 tasuta keerutust
4 hajussümbolit = 15 tasuta keerutust
5 hajussümbolit = 20 tasuta keerutust

Kokkuvõte

Nagu juba NetEnti mängude puhul tavaks on saanud, ei saa ka Ghost Pirates sloti puhul mainimata jätta väga head graafikat ja animatsioone - iga viiimne kui sümbol on detailselt ja kenasti joonistatud ja animeeritud sümbolid, nagu näiteks asendussümbol, näeb lihtsalt eriti hea välja.

Võitle kummitustega Tonybetis:

€ 300 boonus.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...