GLOW
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.15
Võiduliine : 15
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Glow mängu tasuta keerutused

Indiaanlaste hõimumäng Glow

Glow on Net Entertainment'i mänguautomaat, mis baseerub Põhja­-Ameerika pärismaalaste kultuuril ja suurtel tühjadel maa­aladel, mille öises taevas nähti virvatulesi ja räägiti lõkke ümber lastele neist müstilisi lugusid. Mängu saadavad maagilised heliefektid ning selle graafika on loodushõnguline - atmosfääri meenutav.

Glow on saadaval tasuta mängimiseks ja soovi korral pärisraha peale panustamiseks näiteks Maria Casinos, Triobetis ja Unibetis.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 1 100 boonus.

Mängust lähemalt

Glow on viie rulliku ja 15 fikseeritud võiduliiniga mänguautomaat populaarse mängutootja Net Entertainment sulest. Videoslotti iseloomustab ennekõike läbipaistev minimaalne disain. Eraldi tasub mainimist erakordselt meeldiv heliriba, mis sobib mängukäiguga imehästi. Mängu tasutal virvendab mändide ja mäetippude Aurora Borealis ja särab taevatäis tähti.

Mäng: Glow
Mängutüüp: Videoslot
Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Võiduliinid: 15
Boonuslahendused: Jah
Tasuta spinnid: Jah
Kordaja: Jah
Panusevahemik: 0.15 - 150€
Progresiivne: Ei
Jackpot: 2000x
Mängija tasuvus: 96.7%

Lisaks madalamatele standardsele kaardireale 10, J, Q, K ja A, leiab mängust kõrgemad sümbolid, milleks on erinevad loomapead ­ põder, karu, hunt, öökull ja madu. Asendussümboliks on veel üks roosa loomamask, mis korrutab kõik võidukombinatsioonide võidud kahega.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Eraldi boonusmängu asemel on Glow videosloti boonuslahendused toodud baasmängu ning neid ei käivita mitte boonussümbol ega hajussümbolite kombinatsioon, vaid 5 kõrgemat sümbolit. Iga kord, kui moodustatakse võidukombinatsioon ühega loomapeadest, saab mängija tasuta keerutusi.

Tasuta keerutuste ajal on kõik võidud korrutatud kahega ning vooru ajal saad võita veelgi enam lisakeerutusi.

Kokkuvõte

Glow on sujuv ja graafiliselt silmapaistev mänguautomaat, mille helieffektid ja animatsioonid töötavad põnevusttekitavalt. Pikemalt videoslotil keerutama jäädes, võib juhtuda, et avastad ühel hetkel, et boonuslahendusi võiks rohkem olla. Selle teeb aga tasa mängija kõrge tasuvusprotsent, mis ulatub pea 97%-ni.

Proovi siit ka teisi Net Entertainment'i mänge

Loe siit Aliens tutvustust
Loe siit mängu tutvustust
Tutvu videoslotiga siin
Tutvu videoslotiga siin
Aliens Arabian Nights Beetle Frenzy Cosmic Fortune
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe siit tutvustust
Tutvu mänguga siin
Tutvu videoslotiga siin
Loe siit mängu kohta lisa
Dazzle Me Ghost Pirates Boom Brothers Creature From The Black Lagoon
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...