The Groovy Sixties
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 4
Min panus : 0.01
Võiduliine : 40
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Groovy Sixties - naudi kuuekümnendate retrot

Kuumi kuuekümnendaid meenutatakse ikka, kui kuldseid aegu, mida iseloomustavad hea muusika, rahuotsingud ja armastus. See on aeg, mil Yuri Gagarin käis kuul ja lillelaste teadvust avardasid psühhedeelikumid. Liitu lillelastega Maria, Unibeti või Pafi kasiinos.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Groovy Sixties on viie rulliku, nelja mängurea ja 40-võiduliiniga Net Entertainmenti videoslot. Tegu on mitmemündilise slotiga, millel on võimalik kõigi võiduliinidega ning kuni viie panusereaga mängida. Seda iseloomustavad klassikalised 1960ndate helid ja pildid ning mängu teevad põnevaks selle hajus-ja asendussümbolid, virrnastatud asendused ning tasuta keerutused.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 4
Võiduliinid: 40
Rea panus: €0.01 - €2.00
Spinni panus: €0.01 - €80.00
Jackpot:1000x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatmäng: Jah
Mängija tasuvus: 96.5%
Välja antud: 2014

Mängu madalama väärtusega sümbolid on traditsioonilised J, Q, K ja A, ent need on kuuekümnendatest mõjutatult joonistatud veidi psühhedeelselt. Kõrgema väärtusega sümboliteks on näiteks laava lamp, filmiprojektor, lintmagnetofon, väike teler ning Volkswagen põrnikas. Mängus on lisaks 2960ndate wild-sümbol ning hajussümbolit esindab sellel noor brünetike.

Boonuslahendused

Virnastatud asendussümbolid

Groovy Sixties rullikutele ilmuvad hea õnne korral virnastatud asendussümbolid, mis tähendab, et need asetsevad üksteise kohal nii, et sul on enam võimalusi võidukombinatsioonideks.

Tasuta keerutused

Taba kolme või enamat hajussümbolit ükskõik kuskohas teisel, kolmandal või neljandal rullikul ja sind ootavad viis tasuta keerutust. Selle vooru kõik võidud duubeldatakse ja hajussümbolite võidud suisa neljakordistatakse.

Kokkuvõte

Mängu viis tasuta keerutust küll ei kõla võimsalt, et tänu kordajatele on võimalik võidusummat oluliselt suurendada. Pealegi ilmuvad vajalikud sümbolid, mis vooru käivitaks, ekraanile üsnagi regulaarselt.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...